Meiega on kinnisvara välja üürimine lihtne

Kas on mõistlikum müüa või üürida ? Kui palju on minu vara üüritootlus ? Kuidas toimub üürniku tausta kontrollimine? Kas üürile anda eraisikuna või ettevõtte kaudu?

Täida ära kontaktvorm ning võtame sinuga ühendust.

KUIDAS SAAB SINU KINNISVARA ÜÜRILE ANTUD?

3 sammu välja üürimiseks

Kinnisvara üürile andmisel on oluline tegutseda kiiresti.
Tavaturuolukorras leiame me üürnikud u. 1 kuu jooksul.

Nõustame. Hinnastame. Müüme.

Võta ühendust

Võta meiega ühendust ning lepime kokku kohtumise objektil.

Meie kohalik piirkonna ekspert aitab sind

Meie büroo eeliseks on see, et meil töötavad inimesed, kes tunnevad väga hästi kohalikku piirkonda ja seal toimuvat seoses kinnisvaraga.

Koostame müügiplaani ning alustame müügiga.

Presenteerime sinu kodu parimal moel ning vastavalt vajadusele : professionaalsed pildid, videotuurid , kuulutused portaalides, kliendipäevade korraldamine, sotsiaalmeedia nähtavus. Kõik kuulutamise ja reklaamimisega seonduvad kulutused on meie kanda.

Kui palju on sinu kodu üürihind täna?

Võta ühendust ning saa teada.

  Klientide tagasiside

  Mida meist arvatakse?

  Berly L.Klient
  Read More
  "Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
  Silver. PKlient
  Read More
  "Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
  Kristin R.Klient
  Read More
  Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
  Previous
  Next

  Harju Kinnisvarabüroo eelised

  Piirkonnapõhine teenindus

  Ostjate olemasolu (andmebaas)

  Uuenduslik turundus

  Üüriportfelli haldus

  Rahvusvahelised partnerid

  Koostöö pankadega

  Mõtleme väljaspool kasti

  Hiljuti müüdud kodud

  KKK

  Üürile andmine on omaniku jaoks TASUTA. Maakleritasu tasub ühe kuu ulatuses üürnik.

  Reklaamikulud tasume täiesulatuses meie.

  Kasutame erinevaid turundusviise. Alustades suuretmatest kinnisvaraportaalidest lõpetades tasulise sotsiaalmeedia reklaamiga. Töötame iga objekti jaoks välja sobiliku turundusplaani.

  Kõik sõltub turuolukorrast. Tavaturuolukorras võtab korteri üürile andmine aega mõni nädal. Maja ja suvila üürile andmise pikkus sõltub asukohast ja paljustki muust.

  Müüdava kodu pildistamise aeg lepitakse Teiega eelnevalt kokku. PS! on väga tähtis, et kodu oleks enne pildistamist koristatud. Täpsemad juhised sellest, mida peaks omanik enne pildistamist tegema saate meie käest.

  Müüdavat objekti käime näitamas omanikuga kokkulepitud aegadel. On  soovituslik, et omanik ei viibi kodus, mil toimub objekti presenteerimine ostuhuvilistele. 

  Meie valmistame ette kõik müügidokumendid. Aitame suhtluses pankadega, hindamisakti tellimisega, notariaalsete dokumentide ettevalmistamisega ning muude vajalike toimingutega.

  Võta ühendust

  Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
  Soovin: