Kinnisvaramaakler Georg Hütt

Minu kontaktid:

+372 5815 0148
georg@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Georg on maakler, kes on pühendunud kinnisvara uurimisele, arendamisele ja sellesse investeerimisele. Kõik sellega seonduv köidab teda väga. Lausa niipalju, et ta on üks vähestest, kes on spetsiaalselt omandanud Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri hariduse. Kui teda iseloomustada, siis esimesena tulevad pähe märksõnad nagu “usaldusväärne”, “tasakaalukas”, “sõbralik” ja “hea läbirääkija”. Emotsionaalselt kõrge intelligentsuse ja asjatundlikkusega on ta võitnud paljude klientide südamed juba ammu.

Siiski ei tasu esmapilgul pigem tagasihoidlikuna tunduvast Georgist lasta end uinutada.
Tema üheks muljetavaldavaks tugevuseks on muuhulgas võime kriitilistes olukordades väga kiirelt ja otsustavalt reageerida ning tegutseda. Sellistel puhkudel on ta nagu superkangelane, kes lahendab kliendi jaoks näiliselt ilmvõimatud olukorrad justkui mängleva kergusega. Võite kindel olla – seniks, kuni taevani keerutatud tolm jõuab maapinnale, on Georg juba probleemi lahendanud. Te olete kindlates kätes. Ja ehkki tema peamisteks tööpiirkondadeks on Kose ja Anija vald, asub ta kõikide klientide jaoks oma professionaalse nõuga vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

Andre S.Paide
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver A.Türi
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Rasmus P.Järva
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Georg Hütt

Suhtluskeel: EST, ENG

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: