Haapsalu kinnisvara

Haapsalu kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega.

Soovid kinnisvara:

Haapsalus nõustab sind

lAURI eSKO

Lauri on usaldusväärse kinnisvaramaakleri maine välja teeninud läbi ausate ja edukate tehingute. 10-aastase kinnisvara investori staažiga mees ei loo kliendile kunagi võltse illusioone. Olgu küsimus hinnas või objektiga seonduvates puudujääkides, pikalt keerutamist ja aja raiskamist ei tule. Lauri võib sel hetkel tunduda kui kuri hunt kolme põrsakese muinasjutust, kes õlgedest ja okstest majakese silmagi pilgutamata pikali puhub. Ei tasu siiski heituda! Jalgpalli armastava ja harrastava maakleri rinnus tuksub soe ja elutark süda. Kui oled valmis nõuandeid kuulda võtma, võid kindel olla, et sama kindlameelselt seisab ta su kõrval ja juhib mängu senikaua, kuniks tehing on edukalt sooritatud ja kostub lõpuvile. Vaid kõige parem tulemus on hea tulemus.

Kuigi Lauri töötab peamiselt Tallinnas, kuulub mehe hing Sauele. Seal tunneb ta iga kivi ja kändu ning oskab kasvõi kohe peast öelda, mis ajaloo ja hinnaga maja on hetkel saadaval aadressiga Kivipõllu 38. Kui Saue vallas temast asjatundlikumat ja professionaalsemat maaklerit leiad, siis näpista ennast. See on ilmselt uni. 

Puhkusevalmis Haapsalu

Haapsalu linn asutati 1279. aastal ja on üks üheksast keskajal asutatud Eesti linnast. Pika ja väärika ajalooga Haapsalu on näidanud seda, et läbi aastasadade on see olnud jätkusuutlik ja elanike seas kõrgelt hinnatud elukoht. On seda tänapäevalgi. Idüllilise mereäärse suvitus- ja puhkuselinnana tuntud Haapsalu trumpideks on looduslähesus, soe merevesi, lahked inimesed, hulgaliselt igasuguseid suviseid ja talviseid üritusi. Armastas ju tuntud Astrid Lindgreni raamatute illustraator Ilon Wiklandki sealseid laatasid, kontserdeid ning sai inspiratsiooni imeliselt kodusest linnakesest…

Seega pole midagi imestada, kui võid end leida mõttelt, et ehk endalegi Haapsallu mõnus pesake soetada ja sinna mugavalt elama sättida? Nii võiks ju kogu ülejäänud elu ühe pika ja kosutava puhkusena tunduda. Küll ühel hetkel see Tallinn-Haapsalu raudtee ka ikka ära tuleb!

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: