Räägime Jõelähtme valla kinnisvarast

jõelähtme kinnisvara

Kinnisvaraspikker. Milline võiks olla sinu kinnisvara hind Jõelähtme vallas?

Kuigi Tallinna läheduses asuv Jõelähtme vald on vägagi aktraktiivne elupaik, siis selle kohta internetist just väga palju eraldi kinnisvara statistikat ja ülevaateid ei leia. Välja arvatud juhul, kui selle panevad spetsiaalselt sinu jaoks kokku sinu kodukandi kinnisvaramaaklerid Harju Kinnisvarabüroost.

Alustame heade uudistega Jõelähtme valla korteriomanikele!

Nimelt näitab Jõelähtme vallas asuvate korterite hinnastatistika positiivset trendi. Keskmine korteri ruutmeetri hind tõusis võrreldes 2022. aastaga 2023. aastal 371 euro võrra ning kasvas aasta lõpuks soliidse 2810 euroni m2 kohta. Samuti on äärmiselt stabiilne ja isegi kerges kasvus ostu-müügitehingute arv, mis 2023 aastal oli 168 – see on 7 tehingut rohkem kui 2022 aastal. Kui lüüa lahku renoveerimata paneelelamute ja uuemate korterite (2016 a. ja uuemad) keskmised ruutmeetri hinnad, siis need jäävad vastavalt 1857 eurot ja 2700-2800 euro peale. Enim tehinguid korteritega tehti 2023. aastal Loo alevikus, kus registreeriti 101 tehingut.

Ka Jõelähtme valla eramute omanikud ei pea nukrutsema, sest eramute turul oli majade keskmine ruutmeetrihind aastal 2023 juba 1 686,84 eurot. Kokku tehti 18 elamu ja 17 suvila ostu-müügitehingut, mis on üks kolmandik rohkem võrreldes aastaga 2022. Selline küllaltki tähelepanuväärne kasv tähendab seda, et nõudlust on. Turuloogika aga ütleb, et kui on nõudlust, siis kasvavad ka hinnad.

Enim tehinguid elumajadega toimus Liivamäe külas keskmise m2 hinnaga 2 374,60 eurot ja Uuskülas suvilate osas 12 tehinguga, kus keskmine m2 hind oli 1 492,05 eurot.

Kui aga sul on hoonestamata maatükk Jõelähtme vallas või soovid seal hoopis endale maatükki soetada, siis tea, et 2023. aastal tehti kruntidega 94 ostu-müügitehingut. Taaskord näitavad numbrid, et Jõelähtme valla kui hinnatud elupiirkonna vastu püsib kõrge nõudlus. Konkreetsest piirkondadest tõusis esile Liivamäe, kus keskmine ruutmeetri maksumus oli 52 eurot. Kokkuvõtvalt võib öelda, et Jõelähtme piirkond pakub aktiivselt võimalusi nii maatükkide müüjatele kui ka ostjatele ning tehingud toimuvad kiirelt ja müügi-ostu ajad on lühikesed.

Seega hea Jõelähtme valla praegune elanik või tulevane elanik – kui sul on huvi piirkonnas müüa või osta kinnisvara, siis pöördu julgelt meie asjalike kinnisvaramaaklerite poole. Vaatame ja kuulame teie võimalused ning soovid üle ja hakkame eesmärkide nimel tööle. Täpselt niikaua, kuniks leiame just teile sobiva lahenduse!

Edukate kohtumisteni!

Harju kinnisvarabüroo

Teie kohalik kinnisvarabüroo

5 põhjust, miks soetada kinnisvara talvel?

Talvel, eriti kui on palju lund ja pimedaid päevi, võib kinnisvara ostmise protsess osutuda keeruliseks, sest hoonete ja krundi väljanägemist on raske täpselt hinnata. Samas toob karm talv esile olulised aspektid hoonete puhul, mida võib-olla ei märka kevadel või suvel.

1. Energiasääst ja soojustus

On oluline, et elamispind oleks tõhusalt soojustatud. Soovitan kontrollida energiamärgist, soojustuse kvaliteeti ja akende-uste seisukorda. Jääpurikad, -lilled ja võimalik udusus akendel võivad küll visuaalselt meeldivad olla, kuid need ei anna mingeid positiivseid märke kinnisvara soojapidavusest ega ventilatsioonist.

2. Küttelahendused

Veenduge, et küttesüsteem oleks efektiivne ja korralikult hooldatud. Ahikütte korral peaks müüjal olema olemas korstnapühkija väljastatud akt. Kui kinnisvara on pikka aega müügis olnud, võivad ruumid olla külmad – sel juhul võite julgelt paluda neid enne ülevaatust soojendada. See aitab saada paremat ülevaadet küttesüsteemide seisukorrast ja kodu soojapidavusest.

3. Elektrisüsteem ja Valgustus

Kontrollige hoolikalt elektrisüsteemi seisukorda ning valgustuse efektiivsust. Veenduge, et elektrijuhtmete paigaldus oleks ohutu ja vastaks kehtivatele normidele. Uurige, kas elektrisüsteemis on viimase aja uuendusi ja kontrollige pistikupesade ning lülitite töökorrasolekut. Samuti pöörake tähelepanu valgustusele, sest hästi planeeritud ja funktsioneeriv valgustus mängib olulist rolli mugavuses ja ohutuses.

4. Katus ja Drenaažisüsteemid

Hindamaks maja seisukorda, pöörake erilist tähelepanu katusele ja drenaažisüsteemidele. Kontrollige katuse katte seisukorda, otsides võimalikke lekkeid, pragusid või kahjustusi. Lisaks uurige äravoolusüsteeme, et tagada, et vihmavesi saaks tõhusalt eemaldatud. Hästi toimivad katus ja drenaaž aitavad ennetada niiskuskahjustusi ja säilitada hoone struktuurilist terviklikkust..Hinnake, kui palju need hooldamist vajavad ja kui kerge ning turvaline oleks neid talvel hooldada.

5. Juurdepääs

Ligipääs on võtmeküsimus, eriti talvel. Oluline on hinnata, kuidas saate kinnistule ligi nii hommikustel töösõitudel kui ka laste kooli saatmisel. Samuti tuleks mõelda kiirabile ja päästesõidukite juurdepääsule. Soovitan uurida omavalitsuse lumekoristuse ja tee hoolduse korraldust, et vältida ootamatuid kohustusi pärast maja ostmist. Sel viisil saate tagada sujuva ligipääsu kinnistule igas ilmastikutingimustes.

Jõelähtme vallas nõustavad sind

DANILA SOPIN

Kirglik, töökas ja pühendunud Danila deviis on: “Olge kannatlikud – õige tehing leiab alati oma tee.” Seda ise järgides on kliendisõbralik ja väga headele tulemustele orienteeritud maakler aidanud paljudel klientidel teha nende elu parimaid kinnisvaratehinguid. Olgu selleks ülikeerulised läbirääkimised või tehingute edukas lõpuleviimine, siis rahu, ainult rahu – Danila saab hakkama. Te olete heades kätes.

Maakleri isiklikuks lemmikpiirkonnaks Tallinnas on Viimsi. Ehkki ta hoiab end pidevalt kursis kogu turu suundumuste, uuringute ja analüüsidega, on just selle kogukonna elujõud ja kultuuriline mitmekesisus tema jaoks eriti köitev.

JURI GROV

Juri täiendab end erialalselt pea igapäevaselt, kuid suurimaks õpetajaks talle on tegelikult kliendid ja igapäeva olukorrad ise. Jurile on vastukarva igasugune pähe määrimine ja oma töös väldib ta olukorra või hindade ilustamist igal juhul. Klientidega tuleb olla aus ja läbipaistev, osata päriselt kuulata ja nende vajadustest õigesti aru saada - selles on mees kindel.

Maakleri süda kuulub eelkõige kinnisvara ehitamisele ja kohesele müügile. Kuigi Kakumäe, Pirita ja vanalinna piirkonnad pakuvad põnevaid väljakutseid, on mehe hinges esikohal alati Kopli. Ainulaadne asukoht koos erilise atmosfääri ja põneva arhitektuuriga on olnud tema lemmik aastaid. Just seal tunneb ta end kui kala vees. 

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin:

Liitu uudiskirjaga

Mida sulle saadame? 
1. Kinnisvara pakkumisi enne seda, kui nad lähevad avalikult müüki
2. Kinnisvaraturu ülevaateid
3. Kinnisvaraalast infot

Liitu uudiskirjaga

* indicates required

Intuit Mailchimp