Kuusalu valla kinnisvara

Kuusalu valla kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega.

Soovid kinnisvara:

Kuusalu vallas nõustavad sind

GEORG HÜTT

 

Georg on maakler, kes on pühendunud kinnisvara uurimisele, arendamisele ja sellesse investeerimisele. Kõik sellega seonduv köidab teda väga. Lausa niipalju, et ta on üks vähestest, kes on spetsiaalselt omandanud Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri hariduse. Kui teda iseloomustada, siis esimesena tulevad pähe märksõnad nagu “usaldusväärne”, “tasakaalukas”, “sõbralik” ja “hea läbirääkija”. Emotsionaalselt kõrge intelligentsuse ja asjatundlikkusega on ta võitnud paljude klientide südamed juba ammu.

Siiski ei tasu esmapilgul pigem tagasihoidlikuna tunduvast Georgist lasta end uinutada.
Tema üheks muljetavaldavaks tugevuseks on muuhulgas võime kriitilistes olukordades väga kiirelt ja otsustavalt reageerida ning tegutseda. Sellistel puhkudel on ta nagu superkangelane, kes lahendab kliendi jaoks näiliselt ilmvõimatud olukorrad justkui mängleva kergusega. Võite kindel olla - seniks, kuni taevani keerutatud tolm jõuab maapinnale, on Georg juba probleemi lahendanud. Te olete kindlates kätes. Ja ehkki tema peamisteks tööpiirkondadeks on Kose ja Anija vald, asub ta kõikide klientide jaoks oma professionaalse nõuga vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Irina Shavõrina

Irina on hinnatud ja särav kinnisvaramaakler, kes muudab su unistuse tulevasest kodust reaalsuseks. Üheskoos algaval teekonnal oled sa Irina kõrval alati kõigega kursis ning turvaliselt hoitud. Ta jälgib sinu eest kullipilguga kinnisvara pulssi, navigeerib nagu elukogenud kapten elamuhindade tormisel merel ning tüürib sind oskuslikult mööda ohtlikest juriidilistest veealustest karidest. Pärnu, Lasnamäe, Kopli ja Viimsi - neid piirkondi teab naine lausa une pealt, sest need on ta lemmikud. Ütle vaid oma soov!

Irina jaoks on klientide rahulolu kõige tähtsam ja iga õnnestunud tehing päeva tipphetk. Õnnelik klient = õnnelik Irina. Oma hinges on ta maksimalist, täpne, kohusetundlik, aus. Jooga, jooksmine ja suur kirg fotograafia vastu on tal tegelikult ka. Ahjaa, ja muusikat armastab naine väga. Seda kuulab ta tavaliselt olles teel järjekordse kliendi poole. Seepärast ongi ta kohale jõudes alati nii rõõmsas tujus.

Looduserütmis Kuusalu

Kuusalu pole kaugel, kuid on siiski piisavalt eemal, et mitte olla häiritud linnakärast ja tüütavast siginast-saginast. Lai neljarealine maantee viib Tallinnast napi 40 minutiga hoopis teise keskkonda ja olemisse. Põhjaranniku klassikalised loodusmaastikud ning kodumaa ühed parimad seene- ja marjametsad on osa Kuusalu (valla)inimeste argipäevast. Rahu ja vaikust on Kuusalus küllaga. Kui aga soovid vaheldust ning hing ihkab teatrisse või spasse, aga Tallinnast on kõrini, võid autonina keerata Rakvere poole ja jõuad kohale alla tunniga. Lihtsalt keera kiirteelt maha ja kulge mõnusalt omas rütmis.

Kuusalus, selge taevalaotuse, tähtede ja kuukiirte all!

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: