Lääne-Harju valla Kinnisvara

Lääne-Harju valla kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Lääne-Harju vallas nõustavad sind

ANDRE JÄRVA

Kinnisvaramaakler Andre on mees nagu orkester ja multitalent. Omades pikka 20-aastast kogemust jalgpallis toob ta kaasa meeskonnamängu oskuse ja tulemusele orienteerituse. Tema teine suur armastus ja kirg on fotograafia - eriti kinnisvara fotograafia. Andre on veendunud, et oskuslikud ülesvõtted läbi asjatundliku silma toovad välja iga kliendi kinnisvara tugevused ja näitavad objekti hinge ning isikupärast iseloomu. Just sellised, mis tekitavad emotsioone, huvi saada veelgi rohkem teada maalilise maamaja või eksklusiivse penthouse kohta. Tuleb vaid osata need õiged kohad üles leida ja pildile saada!

Andre on ka suur raamatuhuviline. On ju kinnisvara tehingudki tegelikult nagu üks lugu, millel on konkreetne algus ja loodetavasti ka õnnelik lõpp. Selleks, et midagi erinevate emakeeltega klientidega suheldes tõlkes kaduma ei läheks, räägib mees vabalt eesti, inglise ja vene keeles. Ta on kinnisvaramaakler, kes leiab sulle väga hea kodu. Räägitakse, et lausa nii hea, et  ilmselt esimene inimene, kelle sa endale soolaleivale kutsud.OLGA NADÕROVA

Olga on töökas, pühendunud, asjalik ja hooliv - teisiti ta ei pea oma töö tegemist  võimalikukski. Õnnelik ja rahulolev klient on parim tunnustus tehtud tööle, seepärast püüab naine alati iga kliendiga luua esimesena usaldusväärse ja ausa suhte. Kui see on olemas, on pea pool tööd juba tehtud, usub ta. Maakleri peamiseks kireks on müüa just erinevaid kinnistuid, see valdkond köidab maaklerit ja paneb Olga silmad kohe eriti särama. Pädev ja edukas on ta muidugi ka kõikides muudes kinnisvara valdkondades - peaasi, et kliendi soov saab edukalt täidetud.

Olga lemmikpiirkond on kogu Tallinn. Siin on ta sündinud ja kasvanud ning tunneb peaaegu maja. Aga eriti koduselt tunneb ta end Kakumäel. Armsad eramajad, mere lähedus, sadam koos romantiliste päikeseloojangute ja jahtidega - sinna on naise sõnul lihtne unistama jäädagi.

Jätkusuutlik Lääne-Harju

Pikk ja ilus merele avatud rannik, laulvad liivad, maalilised väikesadamad, puutumatud sood ja rabad, rahulikud metsamassiivid, käänulised jõed-ojad ning vallavalitsuse kindel otsus kõike seda alati säilitada. See on see miski, mis teeb Lääne-Harju vallast jätkusuutliku elupaiga kasõvi saja või kahesaja aasta pärast. Kuid, nagu ütleb üks reklaamlause – see pole veel kõik. Ka vallainimeste peale mõeldakse siin alati. Hea teedevõrk, ühistranspordi ühendused Tallinna ning teiste lähedaste tõmbekeskustega, meeletul kiirusel muutuv Paldiski, kõik kaasaegseks eluks vajalik on alati ja mugavalt kättesaadav.
Lääne-Harju vald on kindlasti üks koht, mis järgneva viie aasta jooksul elupaigana järjest enam populaarsust kogub ja jõuliselt areneb. Jäädes seejuures siiski kõikumatult truuks oma motole: olla kõikide muutuse tuules alati roheline ja jätkusuutlik.

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: