MITTE HARJU KESKMISED. PARIMAD!

Lugu sellest, kuidas Harju Kinnisvara sai alguse. 

Meie lugu

Oleme Meelis Ränk, Lauri Esko ja Roman Sobtšenko, endised pikaajalised tuntud  kinnisvarafirma töötajad. Ehkki aastad suures kinnisvarabüroos töötades lihvisid meist välja silmapaistvad oma ala professionaalid, siis ühel hetkel sellest enam ei piisanud. Me ei näinud enam edasi arenemise võimalusi, tulevikuperspektiiv tundus piiratud, potentsiaal oma maksimaalne võimekus realiseerida nigelavõitu. Tead ju seda tunnet, kui peas olev suusamüts tundub ühel hetkel kolm numbrit piinavalt väike?

Otsustasime, et midagi tuleb ette võtta. Nii lõimegi omavahel käed ja astusime jõulise sammu võimsama tuleviku nimel edasi. Tegime lauad puhtaks, võtsime kaasa aja jooksul selgeks õpitud ja lihvitud oskused ning teadmised, kinnitasime pintsakul supermehe nööbid ja igaüks haaras kätte oma hindamatu väärtusega kogemustepagasi. Vankumatu tahe luua ise midagi erakordset on siiani suur.

Nii sündis kinnisvarafirma Harju Kinnisvara.

Hoolimata uue algusega kaasnevatest sünnivaludest me ei heitunud. Olime sellega ju  arvestanud. Omavaheline koostöö, mõistmine ja sünergia nii üksteise kui ka äripartnerite ja klientidega on tänaseks igatahes mõnusalt paigas. Ka Veerenni tänaval asuvasse kontorisse mahume koos oma võimsate maailma vallutamise plaanidega ja egodega kenasti ära. Mõnus on, noh!

Mida me siis teistest uutmoodi teeme? Nii mõndagi. Meie trumpideks on lisaks tööle võetud ja professionaalselt välja koolitatud maakleritele mitmekülgne ja väga kaasaegne digivõimekus. Meie eesmärk on hoida kõik tehingud läbipaistvad, osata kliendile selgitada ka väga keerulisi olukordi lihtsalt. Oleme klientidega ausad ja realistlikud, me ei anna iial utoopilisi lubadusi. Panustame oma töötajatesse järjepidevalt, sest oleme veendunud, et töötajad on firmas tähtsuselt esimesed. Usume, et kui hoolitseda eelkõige oma meeskonna eest, siis hoolitsevad nemad parimal moel Harju Kinnisvara klientide eest. Oleme keskendunud eelkõige piirkonna põhisele kinnisvarale ja viinud end iga asukohaga ülimalt põhjalikult ja detailselt kurssi. Küsimus sulle: kas tead firmat, kes on näiteks Kuusalu valla kinnisvarast teinud esimesena Eestis turuülevaate ülipõhjaliku analüüsi? …Me teeme paljut muudki.

Nagu nimigi ütleb, tegutseb Harju Kinnisvara  peamiselt Harjumaal. Aga sellest ei tasu end eksitada. Tahad osta, müüa või vahetada – vahet pole. Meie tööpõld laiub üle Eesti. Seega, kui peaks tekkima soov soetada endale unistuste kodu, leida ettevõtte jaoks kaasaegne äripind või mõlgutad mõtteid ühest lahedast krundist, võta ühendust. Oleme sinuga su teekonnal algusest lõpuni pühendunult kaasas. Jälgime sinu eest hinnaturgu, teeme realistlikud hinnapakkumised, korraldame olulised läbirääkimised sinu jaoks kõige kasumlikumal moel ja ajame korda juriidilised kukerpallid. Lubame, et haarame sul kratist, kui oled kaalumas hukatuslikke kinnsivaraga seonduvaid ettepanekuid ning astumas otsustavalt sirge seljaga otse kuristikku. Me ei lepi vähemaga enne, kui saad parima tehingu ja oled meie järjekordne õnnelik klient. Miks? Sest me pole harju keskmised. Oleme Harju parimad.

Helista +372 5537461 või kirjuta info@harjukv.ee

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: