Nõmme kinnisvara

Nõmme kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Nõmmel nõustavad sind

külli piller

Küllit teatakse kui laia silmaringi ja -kogemustepagasit omavat maaklerit. Oma töös on ta täpne, põhjalik ja järjekindel. Mis ette võetud, see tehtud saab ning võimalikult hästi. Hariduse poolest annavad nii majanduse kui juristi taust tööriistad mistahes olukorraga toime tulekuks. Külliga tehinguid tehes ei pea te ise muret tundma, kas dokumentatsioon on korras või tähtajad paigas. Lisades juurde permanentse huvi kinnivaramaastikul toimuva suhtes ning eeskujuks parimad kinnivaramaaklerid, on tulemuseks professionaalne teenus.
Piirkonnana on kogu Harjumaa tuttav, eriti aga Saue vald ja Nõmme, kus ta ise suurema osa elust on veetnud. Suhtlemiseks sobivad eesti, inglise ja vene keel ning kindlasti võib Küllit soovitada soome keelt rääkivatele ostu-müügi huvilistele - see keeleoskus on samuti soravaks suhtluseks olemas.

VEERA MAKINA-MÄGI

Veera on leidlik, loov, empaatiline ja paindlik. Usalduslikke kliendisuhteid peab 20-aastase müüginõustamise kogemusega maakler kullast kallimaks. Ta usub, et koostöö käigus muutuvad nii maakler kui klient justkui ühe pere liikmeteks, kus omavahelisel mõistmisel ja suhtlemisel on suurepärase tulemuse saavutamisel väga suur roll. Üheskoos leitud kõige nutikamad lahendused on tema argipäev, millest ta kunagi ei väsi. “Kui sul on üks hea maakler, säästad sa kõvasti närve, aega ja raha,” on naine ise veendunud. Õnnelike klientide soovitused sõpradele ja tuttavatele on Veerale tunnustuseks, et ta ise just seda paljudele juba täna on. 

Veera oskab professionaalselt nõustada kõiki kliente üle Eesti. Aga nagu oma viite sõrme tunneb ta just Harku valla, Mustamäe ja Aegviidu piirkondasid. Just sealkandis on möödunud suur osa naise elust. Ja tasub teada: kui sind peaksid huvitama vanaaegsed majad ja talukohad, siis oled täpselt õige inimese leidnud - need on Veera suur kirg ja armastus.

Kodune Nõmme

“Meil aiaäärne tänavas, kui armas oli see…,” algavad ühe Eesti tuntud laulu sõnad.
Just sama tänav võis vabalt asuda Nõmmel, sest see on üks ilmatuma armas koht oma vaiksete tänavate ja lihtsa koduse olekuga. Seal võiks vanaks elada ja samas ka lapsi suureks kasvatada . Head koolid ja lasteaiad, suurepärased bussi- ja rongiliinide ühendused. Kohalike poolt armastatud päikesevõtmise ja ujumiskohad Männikul, 15 kilomeetrit valgustatud Harku-Nõmme terviserada, isuäratavatest lõhnadest pakatav Nõmme turg, igal aastaajal uusi emotsioone, värve ja seeni pakkuv Pääsküla raba. Muidugi ka legendaarne Sõõrikukohvik! Koht, kuhu laupäeviti koos perega minna, kotitäis tuhksuhkruga kaetud sooje sõõrikuid osta, pargipingi peale istuda ning nentida, et küll ikka sai Nõmmele kolides õige valik tehtud!

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: