Kinnisvaramaakler Olga Pavlova

Minu kontaktid:

+372 5688 7814
olga.p@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Olgat tuntakse täpse, hoolsa ja sõnapidaja maaklerina, kes suudab luua sooja ja asjaliku kontakti esimesest hetkest. Kes tema poole pöördub, see ilma professionaalse nõuta tagasi ei tule. Nii pole ime, kui näiteks kinnisvaraobjekti pildistades satub ta vestlema eemalseisva härraga ja kokkuvõttes tuleb välja, et ka mehel oleks vaja üks korter samas majas välja üürida. Aga palun!

Maakler on veendunud, et kui teha tööd 100% pühendumisega, siis kajastub see nii klientide tänulikes silmades, soovitustes järgmistele abivajajatele kui ka paratamatult heades töötulemustes. Olga eriti lemmikud piirkonnad Tallinnas on Peetri, kesklinn ja Lasnamäe. Seal tunneb ta end eriti koduselt, kuna on seotud nendega olnud pea kogu eluaja. Aga ka kõikide muude paikade puhul Eestis on ta vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

Maksim R.Lasnamäe Tallinn
Read More
"Koostöö sujus väga hästi. On hea teha koostööd inimesega, kes teab täpselt, mida ta teeb. Olga aitas meid korteri üürimisel, soovitas õiglase hinna,tegi suurepärased fotod, suhtles klientidega ja lahendas kõik vajalikud küsimused. Oleme lõpptulemusega väga rahul. Soovitan Olgat kõikidele oma tuttavatele, kuna olen veendunud tema pädevuses ja aususes."
Raivo H.Viimsi Harjumaa
Read More
"Suured tänud suurepärase klienditeeninduse eest. Olya korralda korteris pisiremondiks vajalikud tööd, muutis sisekujundust oluliselt ilusamaks, tegi suurepärased fotod ning hoolitses selle eest, et klientidega suhtlus oleks kiire ja efektiivne. Jäime Harju Kinnisvara pakutava teenusega väga rahule."
Nuno M.Kristiine Tallinn
Read More
"Olya aitas leida suurepärase korteri, tema suhtumine oli väga sõbralik ja tegutsemine professionaalne."
Previous
Next

Võta ühendust

Olga Pavlova

Suhtluskeel: EST, RUS, ENG

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: