Kinnisvaramaakler Roman Sobtšenko

Minu kontaktid:

+372 507 6776
roman@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Olgu kell mis tahes, Roman on alati töölainel. Vahetu olemisega kinnisvaramaakler on töötanud ja tegutsenud erinevatel turgudel  nii Dubais, Balil kui ka Hispaanias, kuid tänaseks on peamisteks piirkondadeks just Tallinn ja Harjumaa. Kui aga kliendile saab kasulik olla, siis pole asukohal mehe jaoks tegelikult nii suurt tähtsust – ta tunneb end igal pool kompetentse ja enesekindlana.

Romanile meeldivad väljakutsed ja konkureerimine igapäevaselt Eesti parimate maakleritega on tema jaoks pigem kompliment. Tema moto on lihtne: kui midagi teha, siis nii, et saaks olla selles parim. Muidu pole mõtet isegi alustada. Oma sõnade järgi käitub mees igapäevaselt ka ise. Tundub, et tulemuslikult, sest suurepärased töötulemused ja rahulolevad kliendid räägivad iseenda eest. Ja muidugi motiveerivad nii ka Romani püüdlema veel rohkema suunas.

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

Maksim B.Haabersti Tallinn
Read More
""Tahaksin Romani südamest tänada. Ta on spetsialist ja tõeline professionaal selles, mida ta teeb. See ei ole esimene kord, kui ma olen kinnisvara ostnud ja olen pöördunud erinevate büroode poole, kuid pärast kohtumist Romanniga minu otsingud lõppesid. Juttu käigus andis palju kasulikku infot, ta tunneb turgu, majandust ja oskab sellest lähtuvalt teha parimaid otsuseid."
Joonas T.Kristiine Tallinn
Read More
"Ma tahan väljendada oma tänu Romanile tema abi eest! Korteri müümine on alati raske,aga sellest saad aru juba protsessi käigus. Hiljem aitas ta ka minu ema korteri müügiga. Tänan veelkord abi eest, õnne teile ja teie perele! "
Aleksandr A.Nõmme Tallinn
Read More
"Roma, aitäh teile väga palju töö eest! Minu esimene korteri müük. Kõikidel etappidel olite kõrval ja aitasite. Kõik läks väga lihtsalt ja kiiresti. Kui järgmine kord uuesti kinnisvara müün või ostan, siis kindlasti pöördun teie poole! Suur tänu!"
Previous
Next

Minu publikatsioonid

Sobtšenko: probleemide vältimiseks pöörduge professionaali poole
Sobtšenko: Arendajatele on ehitamine muutunud üha kulukamaks
Sobtšenko: Ärge jääge kinnisvarahindade langust ootama
Sobtšenko: Mitte just kõik omanikud ei soovi oma kortereid üürile anda

Võta ühendust

Roman Sobtšenko

Piirkonnad: Kesklinn, Pirita, Kristiine.

Suhtluskeel: EST, RUS, ENG, UKR

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: