Недвижимость в Anija vald

Маклеры в Anija vald помогут вам в сделках с недвижимостью.

Желаете недвижимость:

В Anija vald вас проконсультируют

Вера Макина-Мяги

Veera on leidlik, loov, empaatiline ja paindlik. Usalduslikke kliendisuhteid peab 20-aastase müüginõustamise kogemusega maakler kullast kallimaks. Ta usub, et koostöö käigus muutuvad nii maakler kui klient justkui ühe pere liikmeteks, kus omavahelisel mõistmisel ja suhtlemisel on suurepärase tulemuse saavutamisel väga suur roll. Üheskoos leitud kõige nutikamad lahendused on tema argipäev, millest ta kunagi ei väsi. “Kui sul on üks hea maakler, säästad sa kõvasti närve, aega ja raha,” on naine ise veendunud. Õnnelike klientide soovitused sõpradele ja tuttavatele on Veerale tunnustuseks, et ta ise just seda paljudele juba täna on. 

Veera oskab professionaalselt nõustada kõiki kliente üle Eesti. Aga nagu oma viite sõrme tunneb ta just Harku valla, Mustamäe ja Aegviidu piirkondasid. Just sealkandis on möödunud suur osa naise elust. Ja tasub teada: kui sind peaksid huvitama vanaaegsed majad ja talukohad, siis oled täpselt õige inimese leidnud - need on Veera suur kirg ja armastus.

Георг Хютт

Georg on maakler, kes on pühendunud kinnisvara uurimisele, arendamisele ja sellesse investeerimisele. Kõik sellega seonduv köidab teda väga. Lausa niipalju, et ta on üks vähestest, kes on spetsiaalselt omandanud Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri hariduse. Kui teda iseloomustada, siis esimesena tulevad pähe märksõnad nagu “usaldusväärne”, “tasakaalukas”, “sõbralik” ja “hea läbirääkija”. Emotsionaalselt kõrge intelligentsuse ja asjatundlikkusega on ta võitnud paljude klientide südamed juba ammu.

Siiski ei tasu esmapilgul pigem tagasihoidlikuna tunduvast Georgist lasta end uinutada.
Tema üheks muljetavaldavaks tugevuseks on muuhulgas võime kriitilistes olukordades väga kiirelt ja otsustavalt reageerida ning tegutseda. Sellistel puhkudel on ta nagu superkangelane, kes lahendab kliendi jaoks näiliselt ilmvõimatud olukorrad justkui mängleva kergusega. Võite kindel olla - seniks, kuni taevani keerutatud tolm jõuab maapinnale, on Georg juba probleemi lahendanud. Te olete kindlates kätes. Ja ehkki tema peamisteks tööpiirkondadeks on Kose ja Anija vald, asub ta kõikide klientide jaoks oma professionaalse nõuga vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Амбициозная Anija

Жители Anija  всегда ездили в Таллинн, если для этого было достаточно причин. Однако сейчас причин больше, чем раньше. Да и поездка в Таллинн стала гораздо проще. Сегодняшняя Anija находится всего в 11 км от четырехполосного шоссе Tallinn-Narva. Железная дорога, проходящая через муниципалитет, предлагает необходимое транспортное сообщение и хорошие возможности в направлениях: Tallinn, Tapa и Tartu. Anija привлекает людей чистой природой и простором прекрасного Kõrvemaa. Центром притяжения считается Kehra, где есть рабочие места, общественные услуги, необходимые магазины, развлечения и школы (как гимназии, так и школа искусств Kehra Kunstide kool).

Чем больше развивается Anija, тем больше жители Ании обнаруживают, что и в Таллин ехать причин особых уже нет

Как мы можем помочь?

Поможем продать вашу недвижимость

Вместе с Harju Kinnisvara мы предложим вам лучшую рыночную цену, а также решим все вопросы, связанные с продажей вашей квартиры/дома или любой другой недвижимости. Оплата только после продажи!

Поможем купить недвижимость

Совместно с Harju Kinnisvara мы найдем подходящий вариант в соответствии с вашими потребностями. Присоединившись к нашему списку покупок вы получите информацию о недвижимости еще до того, как она попадет на порталы.

Поможем найти арендатора

Вместе с Harju Kinnisvara мы помогаем оценить арендуемую площадь и даем рекомендации по увеличению дохода от аренды. Мы проверяем биографию арендатора. А еще мы сотрудничаем с платформой RendIN.

Отзывы клиентов

Что о нас говорят?

Daniel L.Anija vald
Read More
«В нашей жизни настал момент, когда нужно было быстро и выгодно продать одновременно несколько объектов. Недвижимость находилась в разных уездах Эстонии. Меелис предложил конкретный план действий и помог воплотить его в жизнь. Мы ему очень благодарны. Спасибо!»
Madis O.Anija vald
Read More
«Сотрудничество прошло очень хорошо. Работать с тем, кто знает, что он делает - настоящее удовольствие. Ольга помогла нам с арендой квартиры, порекомендовала приемлемую цену, сделала фотографии, общалась с клиентами и решала все вопросы. Мы очень довольны конечным результатом. Рекомендую Ольгу всем своим знакомым, потому что уверен в ее компетентности и честности.»
Vallo K.Anija vald
Read More
«Огромное спасибо за прекрасное обслуживание. Оля провела необходимые работы для небольшого ремонта в квартире, поменяла дизайн интерьера на более красивый, сделала отличные фотографии, позаботилась о том, чтобы общение с клиентами было быстрым и эффективным. Мы остались невероятно довольны услугами, которые предлагает Harju Kinnisvara.»
Previous
Next

Свяжись с нами

Для заполнения данной формы включите JavaScript в браузере.
Хочу: