Anija valla kinnisvara

Anija valla kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega.

Soovid kinnisvara:

Anija vallas nõustavad sind

VEERA MAKINA-MÄGI

Veera on leidlik, loov, empaatiline ja paindlik. Usalduslikke kliendisuhteid peab 20-aastase müüginõustamise kogemusega maakler kullast kallimaks. Ta usub, et koostöö käigus muutuvad nii maakler kui klient justkui ühe pere liikmeteks, kus omavahelisel mõistmisel ja suhtlemisel on suurepärase tulemuse saavutamisel väga suur roll. Üheskoos leitud kõige nutikamad lahendused on tema argipäev, millest ta kunagi ei väsi. “Kui sul on üks hea maakler, säästad sa kõvasti närve, aega ja raha,” on naine ise veendunud. Õnnelike klientide soovitused sõpradele ja tuttavatele on Veerale tunnustuseks, et ta ise just seda paljudele juba täna on. 

Veera oskab professionaalselt nõustada kõiki kliente üle Eesti. Aga nagu oma viite sõrme tunneb ta just Harku valla, Mustamäe ja Aegviidu piirkondasid. Just sealkandis on möödunud suur osa naise elust. Ja tasub teada: kui sind peaksid huvitama vanaaegsed majad ja talukohad, siis oled täpselt õige inimese leidnud - need on Veera suur kirg ja armastus.

GEORG HÜTT

Georg on maakler, kes on pühendunud kinnisvara uurimisele, arendamisele ja sellesse investeerimisele. Kõik sellega seonduv köidab teda väga. Lausa niipalju, et ta on üks vähestest, kes on spetsiaalselt omandanud Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri hariduse. Kui teda iseloomustada, siis esimesena tulevad pähe märksõnad nagu “usaldusväärne”, “tasakaalukas”, “sõbralik” ja “hea läbirääkija”. Emotsionaalselt kõrge intelligentsuse ja asjatundlikkusega on ta võitnud paljude klientide südamed juba ammu.

Siiski ei tasu esmapilgul pigem tagasihoidlikuna tunduvast Georgist lasta end uinutada.
Tema üheks muljetavaldavaks tugevuseks on muuhulgas võime kriitilistes olukordades väga kiirelt ja otsustavalt reageerida ning tegutseda. Sellistel puhkudel on ta nagu superkangelane, kes lahendab kliendi jaoks näiliselt ilmvõimatud olukorrad justkui mängleva kergusega. Võite kindel olla - seniks, kuni taevani keerutatud tolm jõuab maapinnale, on Georg juba probleemi lahendanud. Te olete kindlates kätes. Ja ehkki tema peamisteks tööpiirkondadeks on Kose ja Anija vald, asub ta kõikide klientide jaoks oma professionaalse nõuga vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Ambitsioonikas Anija

Anija mehed on alati Tallinnas käinud, kui selleks piisavalt põhjust olnud. Praegu on selleks aga hoopis meeldivamad põhjused kui toona ning ka Tallinna minek on hoopis lihtsam. Tänapäevane Anija asub vaid 11 km eemal Tallinn-Narva neljarealisest maanteest. Läbi valla kulgev raudtee pakub vajalikke liiklemise ühendusi ning häid võimalusi nii Tallinna, Tapa kui Tartu suunal. Ka meelitab Anija inimesi kohale oma imekauni Kõrvemaa puhta looduse ja avarusega. Tõmbekeskus Kehra aga töökohtade, avalike teenuste, vajalike poodide, meelelahutuse ning tarkuse kogumiseks vajalike koolidega nii gümnaasiumi kui Kehra Kunstide kooli näol.

Tundub tõesti endalegi, et mida rohkem Anija edasi areneb ja uusi võimalusi loob, seda enam leiavad Anija mehed, et mis sinna Tallinna enam minna, saame siin ka kõik oma asjad aetud! 

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: