Saku valla kinnisvara

Saku valla kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Saku vallas nõustavad sind

külli piller

Küllit teatakse kui laia silmaringi ja -kogemustepagasit omavat maaklerit. Oma töös on ta täpne, põhjalik ja järjekindel. Mis ette võetud, see tehtud saab ning võimalikult hästi. Hariduse poolest annavad nii majanduse kui juristi taust tööriistad mistahes olukorraga toime tulekuks. Külliga tehinguid tehes ei pea te ise muret tundma, kas dokumentatsioon on korras või tähtajad paigas. Lisades juurde permanentse huvi kinnivaramaastikul toimuva suhtes ning eeskujuks parimad kinnivaramaaklerid, on tulemuseks professionaalne teenus.
Piirkonnana on kogu Harjumaa tuttav, eriti aga Saue vald ja Nõmme, kus ta ise suurema osa elust on veetnud. Suhtlemiseks sobivad eesti, inglise ja vene keel ning kindlasti võib Küllit soovitada soome keelt rääkivatele ostu-müügi huvilistele - see keeleoskus on samuti soravaks suhtluseks olemas.

lAURI eSKO

Lauri on usaldusväärse kinnisvaramaakleri maine välja teeninud läbi ausate ja edukate tehingute. 10-aastase kinnisvara investori staažiga mees ei loo kliendile kunagi võltse illusioone. Olgu küsimus hinnas või objektiga seonduvates puudujääkides, pikalt keerutamist ja aja raiskamist ei tule. Lauri võib sel hetkel tunduda kui kuri hunt kolme põrsakese muinasjutust, kes õlgedest ja okstest majakese silmagi pilgutamata pikali puhub. Ei tasu siiski heituda! Jalgpalli armastava ja harrastava maakleri rinnus tuksub soe ja elutark süda. Kui oled valmis nõuandeid kuulda võtma, võid kindel olla, et sama kindlameelselt seisab ta su kõrval ja juhib mängu senikaua, kuniks tehing on edukalt sooritatud ja kostub lõpuvile. Vaid kõige parem tulemus on hea tulemus.

Kuigi Lauri töötab peamiselt Tallinnas, kuulub mehe hing Sauele. Seal tunneb ta iga kivi ja kändu ning oskab kasvõi kohe peast öelda, mis ajaloo ja hinnaga maja on hetkel saadaval aadressiga Kivipõllu 38. Kui Saue vallas temast asjatundlikumat ja professionaalsemat maaklerit leiad, siis näpista ennast. See on ilmselt uni. Sportlik Saku

Saku liigub jätkuvalt omas mõnusas sportlikus tempos ja vaat, et sõidab teistel piirkondadel eest äragi! Siin on hea ühendus Tallinnaga nii raudteed pidi kui maanteede kaudu. Vallas asuvad uued elamuarendused, Saku keskuses jagub tegevusi väikestele ja suurtele. Suurepärased spordivõimalused koos valgustatud suusa- ja terviseradadega ja  aktiivne jalgpalli kogukond.

Rahulolevad elanikud ja järjest juurde kolivad uued pered annavad tunnistust, et Saku on tõesti üks igavesti mõnus koht elamiseks ja pole kahtlustki, et tõeline   tulevikutegija.

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: