Otsid uut väljakutset või lisaraha?

Tule meile maakleriks!

Otsid uut väljakutset? Liitu meiega!

Töötades Harju Kinnisvara meeskonnas, saate võimaluse õppida uusi oskusi ja tehnoloogiaid, mis on kinnisvaravaldkonnas tipptasemel, ning olla kursis uusimate trendide ja arengutega. Meie meeskond on mitmekülgne ja dünaamiline, mis annab teile võimaluse suhelda erinevate valdkondade ekspertidega ning laiendada oma teadmisi ja võrgustikku. Harju Kinnisvara on pühendunud oma meeskonna arengule ja kasvule ning pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi edasiliikumiseks ja eneseteostuseks kinnisvaravaldkonnas. Kui soovite olla osa uuenduslikust ja ambitsioonikast meeskonnast, siis olete meie jaoks õiges kohas. Võtame ka enda meeskonda liikmeid, kes soovivad töötada osalise töökoormusega.

"Mulle tundub, et vastutan oma miniettevõtte eest ja mul on võimalus teenida palju raha ja omada hämmastavat tasakaalu töö- ja eraelu!"

Roman

"Harju kinnisvaras töötades saan tänu osalise töökoormusele teenida lisaraha ning keskenduda ka õpingutele"

Andre. J

"Paindlik töögraafik ja teenimisvõimalused on Harju Kinnisvaras suureks plussiks. See võimaldab mul saavutada töö- ja eraelu tasakaalu ning motiveerib mind panustama oma parimat igas kinnisvaratehingus"

Georg H.

Osalise koormusega töötamine kinnisvaras võimaldab mul säilitada töö- ja eraelu tasakaalu, pakkudes samal ajal võimalust kogeda kinnisvaravaldkonda ja teenida sissetulekut ilma täiskoormusega töötamise kohustuseta.

Olga P.

Koostööpartnerid

download (33)

Tööta täiskohaga või teeni töö kõrvalt lisaraha!

kinnisvaramaaklerina töötamine võib olla mitmekülgne ja paindlik karjäärivalik. See võimaldab sul valida, kas soovid töötada täiskohaga või teenida lisaraha oma põhitöö kõrvalt.

Lisasissetulek: Kinnisvaramaaklerina saad teenida lisaraha erinevate kinnisvaratehingutega, kui see sobib sinu ajakavaga.
Ajapõhine paindlikkus: Töö kõrvalt lisaraha teenimine võimaldab sul säilitada teise peamise sissetulekuallika, kui sul on muud kohustused või kui soovid töötada osalise koormusega.
Mitmekesisus: See annab sulle võimaluse kogeda erinevaid kinnisvaratehinguid ja kliente ning arendada oma oskusi mitmes erinevas olukorras.

 

Meie väärtused

Kui hindas samasid väärtusi, siis liitu meiega!

Ole osa meie perekonnast

Igal meie meeskonnaliikmel on ainulaadsed ja olulised oskused, mis aitavad saavutada edu.

Ole leidlik

Mõtle väljaspool kasti. Kui oskad probleemi asemel näha võimalust ning sulle meeldib inimestega suhelda, siis sinu koht on meie juures.

Ole julge

Inimesed ei hammusta. Ära muretse asjade pärast, mida pole reaalselt juhtunud.

Ole mõistev, käitu nutikalt

Oska aru saada klientide muredest ning vajadustest. Kuula inimesi hoolikalt ning leia nende jaoks parim lahendus.

Nihuta piire käitudes õigesti

On aegu, mil reeglid on mõeldud rikkumiseks ja müüride lõhkumiseks. Kui jah, siis on oluline tagada, et teie tegevus kaitseks kliendi huve.

Tööta kõvasti, ela kõvasti

See on metafoor kõigele, mis teid väljaspool tööd huvitab. Olgu selleks hoki mängimine, kokteilide segamine või lastega ajaveetmine, leidke oma kirg.

Miks liituda meiega?

Koolitus + täisturundus

Pakume sulle tasuta kinnisvaramaakleri abc koolitust. Koolitusel õpetame sulle oskuseid, mis aitavad sul maaklerina läbi lüüa. Koolitus hõlmab endast erinevaid teemasid (turuanalüüs, marketing, klientidega suhtlemine, jne).
Erinevalt enamikest kinnisvarabüroodest pakume sulle 100% turundustuge, mille eesmärk on tuua sulle müügiobjekte. Koostame sulle personaalse turundusplaani, mis hõlmab nii sotsiaalmeediat, ajalehti ning kohalikke üritusi.

Tulemuspõhine tasusüsteem

Meie juures töötades sõltub sinu tasu sellest, millised on sinu tulemused. Kuine tasu võib varieeruda 0-10 000+ euro vahel. Antud tasusüsteem sobib hästi inimestele, kes soovivad näiteks teha kinnisvaramaakleri tööd teisetööna. Kes ei sooviks teenida aastas näiteks 15 000 eurot lisaraha?

Väga vaba töögraafik

Maaklerina töötades on sinu töögraafik väga vaba. Meie juures olles on suur vabadus tööaja planeerimisel ja kohaloleku osas. Selline töögraafik võib olla atraktiivne neile, kes soovivad rohkem kontrolli oma ajakava üle ning kes võivad töötada erinevatel kellaaegadel või vajavad aega teiste kohustuste täitmiseks. Samas nõuab see ka enesedistsipliini ja vastutust, et tagada tööülesannete täitmine ja produktiivsus. Kokkuvõtlikult tähendab "väga vaba töögraafik" võimalust töötada paindlikult ja kohandada oma tööaega vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Võta ühendust

Oleme päris inimesed (ei robotitele!), kellele kireks on kinnisvara. Meie kogenud maaklerid aitavad Teil kinnisvara müüa ja osta. Sinu kodukoha kinnisvara! Kiiretele küsimustele vastuse saamiseks helista alloleval numbril

Telefon: +372 526 5302