Kinnisvara ost Balil

Aitame teil osta kinnisvara piirkondades Badung ja Gianyar.

Meie piirkonnad Balil

Ubud on maaliline piirkond, mis asub Bali saare südames, Indoneesias, ja on tuntud oma looduse ilu, vaimse atmosfääri ja rikkaliku kultuuripärandi poolest. Siin on lühike kirjeldus sellest võluvast kohast:

Asukoht ja üldine kirjeldus: Ubudi piirkond asub Bali saare keskosas, ümbritsetuna lopsakatest riisiterrassidest, džunglitest ja maalilistest mägedest. See ainulaadne paik meelitab turiste oma rahuliku atmosfääri ja võimalusega puhata linnakärast.

Kinnisvara tüübid: Ubudi piirkonna kinnisvaraturul on mitmesugused võimalused, sealhulgas traditsioonilised Bali majad, luksuslikud villad puhkekohaga stiilis, hubased külalistemajad, kust avaneb vaade riisipõldudele, ja ökoloogiliselt puhtad majakesed džunglis.

Hinnad: Kinnisvara hind Ubudis võib varieeruda sõltuvalt asukohast, suurusest ja mugavusastmest. Villad, millel on panoraamvaated riisiterrassidele ja eraldatud maatükid, võivad olla kallid, samas kui majakesed džungli südames võivad olla taskukohasemad.

Populaarsed piirkonnad: Ubudi keskus on tuntud oma templite, turgude ja kohalike kunstnike ja käsitööliste töökodade poolest. Kemenkani piirkond pakub privaatsust ja rahu, eemal turismipiirkondadest. Kampung on piirkond riisipõldude ja džunglite keskel, mis meelitab looduse- ja meditatsioonihuvilisi.

Turism ja investeerimisvõimalused: Ubudi piirkond pakub palju võimalusi kinnisvarainvesteeringuteks tänu oma populaarsusele turistide ja ökoloogilise eluviisi austajate seas. Paljud näevad siin potentsiaali luua ainulaadset majutust lühiajaliseks ja pikaajaliseks rentimiseks ning arendada ökoturismi ja kultuurilisi üritusi.

Uluwatu on unikaalne piirkond Lõuna-Bali saarel, Indoneesias, mis on kuulus oma kaasahaaravate randade, vapustavate kaljude ja tuntud Uluwatu templi poolest, mida raamivad suurepärased vaated ookeanile. Siin on selle võluva nurga lühikirjeldus:

Asukoht ja üldine kirjeldus: Uluwatu piirkond hõlmab Bali saare lõunapoolseimat punkti, mis on ümbritsetud lõpmatust India ookeanist. See piirkond on tuntud oma kaunite randade, lainetavate lahtede, kaljusete kallastega ja vapustavate päikeseloojangute poolest.

Kinnisvara tüübid: Uluwatu piirkonna kinnisvaraturul on saadaval mitmesugused võimalused, sealhulgas luksuslikud villad kaljudel, eraldatud bangalod troopilises taimestikus ja stiilsed mereäärse hotellid-butiigid.

Hinnad: Uluwatu piirkonna kinnisvara hind võib oluliselt erineda olenevalt asukohast, tüübist ja mugavusastmest. Kaljude ääres asuvad villad, millel on panoraamvaade ookeanile, pakutakse tavaliselt kõrgemate hindadega, samas kui kinnisvara saare keskosas võib olla taskukohasem.

Populaarsed piirkonnad: Padang Padangi rand on koht, kus kohtuvad surfajad ja suurepäraste vaadete austajad. Balangan on piirkond, mis pakub väljavalitud restorane, moekaid baare ja esmaklassilisi hotelle. Uluwatu on tuntud ka oma kultuuriliste vaatamisväärsuste poolest, sealhulgas kuulsa Uluwatu templi, kus igapäevaselt toimuvad traditsioonilised tseremooniad.

Turism ja investeerimisvõimalused: Uluwatu piirkond meelitab mitte ainult turiste, vaid ka kinnisvarainvestoreid tänu oma populaarsusele ja turismiärile arengupotentsiaalile. Paljud näevad siin võimalust luua ainulaadset ja luksuslikku majutust lühiajaliseks või pikaajaliseks rentimiseks ning investeerida hotelliprojektidesse ja butiikhotellidesse.

Changu on inspireeriv piirkond Bali saarel, Indoneesias, mis köidab reisijaid oma lõõgastava elustiili, võluvate randade ja kultuuripärandiga. Siin on selle erilise koha lühikirjeldus:

Asukoht ja üldine kirjeldus: Changu piirkond asub Bali saare edelaosas, India ookeani kaldal. See piirkond on tuntud oma lopsakate riisiväljade, rahulike randade ja rahustava atmosfääri poolest.

Kinnisvara tüübid: Changu piirkonna kinnisvaraturul on mitmesugused võimalused, sealhulgas stiilsed villad oma basseinidega, hubased majutusasutused troopilise roheluse keskel ja moes korterid otse rannas.

Hinnad: Changu piirkonna kinnisvara hind sõltub mitmest tegurist, sealhulgas asukohast, suurusest ja mugavuse tasemest. Villad vaatega riisipõldudele ja merele võivad olla kallimad, samas kui bungalod piirkonna südames võivad olla taskukohasemad.

Populaarsed piirkonnad: Echo Beach on üks Changu piirkonna tuntumaid randu, mis meelitab surfajaid ja neid, kes otsivad rahulikku puhkust. Berawa on piirkond, mis on tuntud oma luksuslike villade, trendikate kohvikute ja rannapeote poolest. Changu on tuntud ka oma restoranide ja poodide poolest, mis pakuvad laia valikut kohalikku kööki ja unikaalseid suveniire.

Turism ja investeerimisvõimalused: Changu piirkond pakub palju võimalusi kinnisvarainvesteeringuteks, tänu oma populaarsusele turistide ja kohalike elanike seas. Paljud näevad siin potentsiaali luua luksuslik majutus lühiajaliseks ja pikaajaliseks rendiks ning arendada turismiäri, sealhulgas hotelliprojekte ja restorane.

Kuidas sind aitame?

1. Võta ühendust

2. Videokõne/kohtumine Tallinnas

3. Objektide eelvalik internetis

4 . Objektide külastus Hispaanias

5. Ost

PS: Tervet protsessi saab läbida kaugtõestusega

Saada ostusoov