Jõelähtme valla kinnisvara

Jõelähtme valla kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Jõelähtmel nõustavad sind

DANILA SOPIN

Kirglik, töökas ja pühendunud Danila deviis on: “Olge kannatlikud – õige tehing leiab alati oma tee.” Seda ise järgides on kliendisõbralik ja väga headele tulemustele orienteeritud maakler aidanud paljudel klientidel teha nende elu parimaid kinnisvaratehinguid. Olgu selleks ülikeerulised läbirääkimised või tehingute edukas lõpuleviimine, siis rahu, ainult rahu – Danila saab hakkama. Te olete heades kätes.

Maakleri isiklikuks lemmikpiirkonnaks Tallinnas on Viimsi. Ehkki ta hoiab end pidevalt kursis kogu turu suundumuste, uuringute ja analüüsidega, on just selle kogukonna elujõud ja kultuuriline mitmekesisus tema jaoks eriti köitev.

JURI GROV

Juri täiendab end erialalselt pea igapäevaselt, kuid suurimaks õpetajaks talle on tegelikult kliendid ja igapäeva olukorrad ise. Jurile on vastukarva igasugune pähe määrimine ja oma töös väldib ta olukorra või hindade ilustamist igal juhul. Klientidega tuleb olla aus ja läbipaistev, osata päriselt kuulata ja nende vajadustest õigesti aru saada - selles on mees kindel.

Maakleri süda kuulub eelkõige kinnisvara ehitamisele ja kohesele müügile. Kuigi Kakumäe, Pirita ja vanalinna piirkonnad pakuvad põnevaid väljakutseid, on mehe hinges esikohal alati Kopli. Ainulaadne asukoht koos erilise atmosfääri ja põneva arhitektuuriga on olnud tema lemmik aastaid. Just seal tunneb ta end kui kala vees. 

Kadakane Jõelähtme

Hommikul Jõelähtmel ärgates ja õue astudes võid teinekord lausa ära unustada, kus sa täpselt asud. Paene pind, kadakane karjamaa, pikad kiviaiad, liigendatud rannajoon ja mereline õhk viitaksid ju sellele, et oleks justkui Saaremaal? Mõelda vaid, et sarnane koht  on  olemas vaid vähem kui pooletunnise autosõidu järel Tallinnast!  Ja praami järjekorras ei tule üldse passida! Vallas asub ka üle Eesti kuulus Jägala juga, mis pakub suursuguseid vaateid ja elamusi aastaringselt. Ka golfisõpradel on lihtne, sest Jõelähtme golfikeskus on vaid ühe löögi kaugusel.
Jah, kes kohapeal käinud ja oma silmaga paika näinud, teab, et pika ajalooga Jõelähtme on ideaalne lähtekoht, kuhu rajada oma päris kodu.

Paik, kus alustada peretraditsioonide ning ühiste mälestuste loomisega.

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: