Kose valla kinnisvara

Kose kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Kose vallas nõustavad sind

GEORG HÜTT

 

Georg on maakler, kes on pühendunud kinnisvara uurimisele, arendamisele ja sellesse investeerimisele. Kõik sellega seonduv köidab teda väga. Lausa niipalju, et ta on üks vähestest, kes on spetsiaalselt omandanud Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri hariduse. Kui teda iseloomustada, siis esimesena tulevad pähe märksõnad nagu “usaldusväärne”, “tasakaalukas”, “sõbralik” ja “hea läbirääkija”. Emotsionaalselt kõrge intelligentsuse ja asjatundlikkusega on ta võitnud paljude klientide südamed juba ammu.

Siiski ei tasu esmapilgul pigem tagasihoidlikuna tunduvast Georgist lasta end uinutada.
Tema üheks muljetavaldavaks tugevuseks on muuhulgas võime kriitilistes olukordades väga kiirelt ja otsustavalt reageerida ning tegutseda. Sellistel puhkudel on ta nagu superkangelane, kes lahendab kliendi jaoks näiliselt ilmvõimatud olukorrad justkui mängleva kergusega. Võite kindel olla - seniks, kuni taevani keerutatud tolm jõuab maapinnale, on Georg juba probleemi lahendanud. Te olete kindlates kätes. Ja ehkki tema peamisteks tööpiirkondadeks on Kose ja Anija vald, asub ta kõikide klientide jaoks oma professionaalse nõuga vaid ühe telefonikõne kaugusel.

lAURI eSKO

Lauri on usaldusväärse kinnisvaramaakleri maine välja teeninud läbi ausate ja edukate tehingute. 10-aastase kinnisvara investori staažiga mees ei loo kliendile kunagi võltse illusioone. Olgu küsimus hinnas või objektiga seonduvates puudujääkides, pikalt keerutamist ja aja raiskamist ei tule. Lauri võib sel hetkel tunduda kui kuri hunt kolme põrsakese muinasjutust, kes õlgedest ja okstest majakese silmagi pilgutamata pikali puhub. Ei tasu siiski heituda! Jalgpalli armastava ja harrastava maakleri rinnus tuksub soe ja elutark süda. Kui oled valmis nõuandeid kuulda võtma, võid kindel olla, et sama kindlameelselt seisab ta su kõrval ja juhib mängu senikaua, kuniks tehing on edukalt sooritatud ja kostub lõpuvile. Vaid kõige parem tulemus on hea tulemus.

Kuigi Lauri töötab peamiselt Tallinnas, kuulub mehe hing Sauele. Seal tunneb ta iga kivi ja kändu ning oskab kasvõi kohe peast öelda, mis ajaloo ja hinnaga maja on hetkel saadaval aadressiga Kivipõllu 38. Kui Saue vallas temast asjatundlikumat ja professionaalsemat maaklerit leiad, siis näpista ennast. See on ilmselt uni. Elust pulbitsev Kose

Üks ütlemata tark Kose kandist pärit vanasõna ütleb, “Lehm lüpsab suust, kana muneb nokast”. Kose vald ei ole omakandi põlist rahvatarkust ka tänapäeval unustanud. Kui tahad tulemust, siis pead ka panustama. Seda Kose teebki, luues jätkuvalt uusi võimalusi, et valda saabuks nutikaid investeeringuid, edumeelseid ettevõtteid ja asjalikke töökohti. Ikka selleks, et saaks panustada kasvava valla arengusse ja kohalike inimeste heaolusse. Märgiks, et Kose on alati õigel teel, pole mitte ainult fakt, et Kose valda läbib Tallinn-Tartu neljarealine maantee ja et Tallinnasse on Koselt vaid napp 40 minutit. Palju olulisem on hoopis asjaolu, et Kose vallas on olemas kõik, mis 21. sajandi inimese jaoks vajalik. Hea suhtumisega perearstikeskus, lasteaiad, põhikoolid ja gümnaasium, mitmed vallakeskuses asuvad toidukohad, kaubandus- ja teenidusettevõtted, kultuuri- ja huvitegevus, spordirajatised ning asjaajamist hõlbustav e-teenuste keskkond. Kõik, mis oluline Kose rahvale igapäevase elu hõlbustamiseks. Ühes võid kindel olla: kui Kose vallas asuv Tuhala Nõiakaev keeb vaid valitud, erilistel aastatel, siis selles vallas podiseb midagi kogu aeg.

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: