Lasnamäe kinnisvara

Lasnamäe kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Lasnamäel nõustavad sind

OLGA PAVLOVA

Olgat tuntakse täpse, hoolsa ja sõnapidaja maaklerina, kes suudab luua sooja ja asjaliku kontakti esimesest hetkest. Kes tema poole pöördub, see ilma professionaalse nõuta tagasi ei tule. Nii pole ime, kui näiteks kinnisvaraobjekti pildistades satub ta vestlema eemalseisva härraga ja kokkuvõttes tuleb välja, et ka mehel oleks vaja üks korter samas majas välja üürida. Aga palun!

Maakler on veendunud, et kui teha tööd 100% pühendumisega, siis kajastub see nii klientide tänulikes silmades, soovitustes järgmistele abivajajatele kui ka paratamatult heades töötulemustes. Olga eriti lemmikud piirkonnad Tallinnas on Peetri, kesklinn ja Lasnamäe. Seal tunneb ta end eriti koduselt, kuna on seotud nendega olnud pea kogu eluaja. Aga ka kõikide muude paikade puhul Eestis on ta vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Meelis Ränk

Kinnisvara + golf + pidev eneseareng = Meelis. Mees, kelle nimi kinnisvara ringkondades on paljudele tuttav. Olgu tegu eriti keerulise vaidlusega objektil, soovib asjakohast nõu hea sõber või tahaks jagada kõhklusi tulevase koduostu puhul - Meelisel on sinu jaoks aega. Kasvõi golfirajal, see tähendab eriti just seal! Ühes tema lemmikpaigas, kus temaga on tuttavaks saanud mitmedki järgmised kliendid.

Pole piirkonda, millest ta midagi ei tea. Eriti südamelähedane on talle küll just Peetri, kuna on seal peaaegu pool oma elust elanud ja teab iga kivi, puu ning maja lugu. Miks on Meelis kinnisvaramaailmas nii hea? Pidev eneseanalüüs, turuolukorraga kursis hoidmine, mitmekülgne erialane lugemus, lai silmaring ja suur tutvusringkond mängivad selles kindlasti olulist rolli. Kui juurde lisada raugematu huvi oma ala vastu, siis kõik kokku ongi kujundanud teda aastatega järjest mitmekülgsemaks, täpsemaks, pühendunumaks, veel oskuslikumaks inimestetundjaks. Üheks parimaks omal alal.

Muutuste tuules Lasnamäe

Üks asi on küll selge, Lasnamäed pole enam vaja peatada! Ega enam ka häbeneda, sest linnaosa on end kokku võtnud ja areneb tõelise lennukusega.
Olgu muutusteks siis uued nägusad ja keskkonnasäästlikud elamud või hoopis renoveeritavad vanad, kümned lisandunud kilomeetrid jalgrattateid ja korrastatud rohealasid. Lisaks veel moodne Lasnamäe Tervisemaja ning suur ja äge Tondiraba skatepark noortele! Kes seda veel osanuks oodata, et Cristopher Nolan paneb Lasnamäe oma täies hiilguses Hollywoody märulisse. Ja muide, Lasnamäel asub nüüd ka Tallinna Kunstihoone uus näitusepaviljon. Kes seda oleks suutnud varem Lasnamäest uskuda?

Jah, see linnaosa on justkui džinn, mis on pudelist välja pääsenud ja tundub, et nüüd ei peata linnaosa edasiminekut ja -arengut enam miski.

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Mirja ja Andres S.Peetri Harjumaa
Read More
"Meie elus tekkis olukord, kus oli vaja korraga, kiiresti ning kasumlikult müüa erinevad objektid, seda kõike erinevates Eesti piirkondades. Meelis tegi konkreetse tegevusplaani, selgitas seda meile detailselt ning aitas selle ellu viia. Oleme talle väga tänulikud. Aitäh."
Maksim R.Lasnamäe Tallinn
Read More
"Koostöö sujus väga hästi. On hea teha koostööd inimesega, kes teab täpselt, mida ta teeb. Olga aitas meid korteri üürimisel, soovitas õiglase hinna,tegi suurepärased fotod, suhtles klientidega ja lahendas kõik vajalikud küsimused. Oleme lõpptulemusega väga rahul. Soovitan Olgat kõikidele oma tuttavatele, kuna olen veendunud tema pädevuses ja aususes."
Raivo H.Viimsi Harjumaa
Read More
"Suured tänud suurepärase klienditeeninduse eest. Olya korralda korteris pisiremondiks vajalikud tööd, muutis sisekujundust oluliselt ilusamaks, tegi suurepärased fotod ning hoolitses selle eest, et klientidega suhtlus oleks kiire ja efektiivne. Jäime Harju Kinnisvara pakutava teenusega väga rahule."
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: