Lasnamäe kinnisvara

Lasnamäe kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Lasnamäel nõustavad sind

OLGA PAVLOVA

Olgat tuntakse täpse, hoolsa ja sõnapidaja maaklerina, kes suudab luua sooja ja asjaliku kontakti esimesest hetkest. Kes tema poole pöördub, see ilma professionaalse nõuta tagasi ei tule. Nii pole ime, kui näiteks kinnisvaraobjekti pildistades satub ta vestlema eemalseisva härraga ja kokkuvõttes tuleb välja, et ka mehel oleks vaja üks korter samas majas välja üürida. Aga palun!

Maakler on veendunud, et kui teha tööd 100% pühendumisega, siis kajastub see nii klientide tänulikes silmades, soovitustes järgmistele abivajajatele kui ka paratamatult heades töötulemustes. Olga eriti lemmikud piirkonnad Tallinnas on Peetri, kesklinn ja Lasnamäe. Seal tunneb ta end eriti koduselt, kuna on seotud nendega olnud pea kogu eluaja. Aga ka kõikide muude paikade puhul Eestis on ta vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Stefan Tšendei

Kinnisvaramaakler Stefan on mees nagu orkester ja multitalent. Omades pikka 20-aastast kogemust jalgpallis toob ta kaasa meeskonnamängu oskuse ja tulemusele orienteerituse.

Tema teine suur armastus ja kirg on fotograafia – eriti kinnisvara fotograafia. Stefan on veendunud, et oskuslikud ülesvõtted läbi asjatundliku silma toovad välja iga kliendi kinnisvara tugevused ja näitavad objekti hinge ning isikupärast iseloomu. Just sellised, mis tekitavad emotsioone, huvi saada veelgi rohkem teada maalilise maamaja või eksklusiivse penthouse kohta. Tuleb vaid osata need õiged kohad üles leida ja pildile saada!

Stefan on ka suur raamatuhuviline. On ju kinnisvara tehingudki tegelikult nagu üks lugu, millel on konkreetne algus ja loodetavasti ka õnnelik lõpp. Selleks, et midagi erinevate emakeeltega klientidega suheldes tõlkes kaduma ei läheks, räägib mees vabalt eesti, inglise ja vene keeles. Ta on kinnisvaramaakler, kes leiab sulle väga hea kodu. Räägitakse,et lausa nii hea, et ilmselt esimene inimene, kelle sa endale soolaleivale kutsud.

Muutuste tuules Lasnamäe

Üks asi on küll selge, Lasnamäed pole enam vaja peatada! Ega enam ka häbeneda, sest linnaosa on end kokku võtnud ja areneb tõelise lennukusega.
Olgu muutusteks siis uued nägusad ja keskkonnasäästlikud elamud või hoopis renoveeritavad vanad, kümned lisandunud kilomeetrid jalgrattateid ja korrastatud rohealasid. Lisaks veel moodne Lasnamäe Tervisemaja ning suur ja äge Tondiraba skatepark noortele! Kes seda veel osanuks oodata, et Cristopher Nolan paneb Lasnamäe oma täies hiilguses Hollywoody märulisse. Ja muide, Lasnamäel asub nüüd ka Tallinna Kunstihoone uus näitusepaviljon. Kes seda oleks suutnud varem Lasnamäest uskuda?

Jah, see linnaosa on justkui džinn, mis on pudelist välja pääsenud ja tundub, et nüüd ei peata linnaosa edasiminekut ja -arengut enam miski.

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Mirja ja Andres S.Peetri Harjumaa
Read More
"Meie elus tekkis olukord, kus oli vaja korraga, kiiresti ning kasumlikult müüa erinevad objektid, seda kõike erinevates Eesti piirkondades. Meelis tegi konkreetse tegevusplaani, selgitas seda meile detailselt ning aitas selle ellu viia. Oleme talle väga tänulikud. Aitäh."
Maksim R.Lasnamäe Tallinn
Read More
"Koostöö sujus väga hästi. On hea teha koostööd inimesega, kes teab täpselt, mida ta teeb. Olga aitas meid korteri üürimisel, soovitas õiglase hinna,tegi suurepärased fotod, suhtles klientidega ja lahendas kõik vajalikud küsimused. Oleme lõpptulemusega väga rahul. Soovitan Olgat kõikidele oma tuttavatele, kuna olen veendunud tema pädevuses ja aususes."
Raivo H.Viimsi Harjumaa
Read More
"Suured tänud suurepärase klienditeeninduse eest. Olya korralda korteris pisiremondiks vajalikud tööd, muutis sisekujundust oluliselt ilusamaks, tegi suurepärased fotod ning hoolitses selle eest, et klientidega suhtlus oleks kiire ja efektiivne. Jäime Harju Kinnisvara pakutava teenusega väga rahule."
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: