Maardu kinnisvara

Maardu kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Maardus nõustavad sind

Irina Šavõrina

Irina on hinnatud ja särav kinnisvaramaakler, kes muudab su unistuse tulevasest kodust reaalsuseks. Üheskoos algaval teekonnal oled sa Irina kõrval alati kõigega kursis ning turvaliselt hoitud. Ta jälgib sinu eest kullipilguga kinnisvara pulssi, navigeerib nagu elukogenud kapten elamuhindade tormisel merel ning tüürib sind oskuslikult mööda ohtlikest juriidilistest veealustest karidest. Pärnu, Lasnamäe, Kopli ja Viimsi - neid piirkondi teab naine lausa une pealt, sest need on ta lemmikud. Ütle vaid oma soov!

Irina jaoks on klientide rahulolu kõige tähtsam ja iga õnnestunud tehing päeva tipphetk. Õnnelik klient = õnnelik Irina. Oma hinges on ta maksimalist, täpne, kohusetundlik, aus. Jooga, jooksmine ja suur kirg fotograafia vastu on tal tegelikult ka. Ahjaa, ja muusikat armastab naine väga. Seda kuulab ta tavaliselt olles teel järjekordse kliendi poole. Seepärast ongi ta kohale jõudes alati nii rõõmsas tujus.

DANILA SOPIN

Kirglik, töökas ja pühendunud Danila deviis on: “Olge kannatlikud - õige tehing leiab alati oma tee.” Seda ise järgides on kliendisõbralik ja väga headele tulemustele orienteeritud maakler aidanud paljudel klientidel teha nende elu parimaid kinnisvaratehinguid. Olgu selleks ülikeerulised läbirääkimised või tehingute edukas lõpuleviimine, siis rahu, ainult rahu - Danila saab hakkama. Te olete heades kätes.

Maakleri isiklikuks lemmikpiirkonnaks Tallinnas on Viimsi. Ehkki ta hoiab end pidevalt kursis kogu turu suundumuste, uuringute ja analüüsidega, on just selle kogukonna elujõud ja kultuuriline mitmekesisus tema jaoks eriti köitev.

Avastamata Maardu

Tallinnast veidike eemal, umbes 15 km  kaugusel asub üks veidike omamoodi paik, mille kohta võib öelda, et see on avastamata pärl. Maardus on igal sammul sopikesi,  nurgakesi, loodust ja vaatamisväärsusi, mis panevad endalt küsima: miks ma sellest varem ei teadnud? Kindlasti on see ka iga rohenäpu paradiis, sest Maardu kandis on siiani väga popp suvilate ja oma aiamaa kultuur. Võimalikest elukohtadest on nii uusi arendusi, vanemaid elamuid kui ka suvilaid mida oma äranägemise ja maitse järgi ümber ehitada. Maardul on oma järv koos mõnusa ujumis- ja vabaaja alaga, kolm kooli, neli lasteaeda, üks huvikool.

Tule ja avasta ise ka Maardut. Ja kui meeldib, siis korja see pärlike ülesse, pühi puhtaks ning tee enda omaks!


Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: