Kinnisvara ost Põhja-Küpros​el

Aitame teil osta kinnisvara erinevates Põhja-Küprose piirkondades.

Kinnisvara soetamine hõlmab

Rohkem Põhja-Küprosest

Põhja-Küpros – see on imeline tükk Vahemere-äärt, rikkaliku kultuuripärandi ja kaunite maastikega. Siin on lühike ülevaade selles ainulaadses piirkonnas asuvast kinnisvaraturust:

Asukoht ja üldine kirjeldus: Põhja-Küpros asub Küprose saare põhjaosas ja erineb Lõuna-Küprosest paljudes aspektides. See piirkond köidab tähelepanu taskukohaste kinnisvarahindade, kaunite randade ja soojade ilmastikuoludega. Siinset kinnisvara hulka kuuluvad nii hiljuti ehitatud korterid kui ka traditsioonilised Küprose majad.

Kinnisvara tüübid: Põhja-Küprose kinnisvaraturul on esindatud erinevad võimalused, sealhulgas mere ääres asuvad taskukohased korterid, mägedega vaadetega villad ja ehituskrundid. Siit võib leida ka ärilist kinnisvara, nagu poed ja restoranid.

Hinnad: Kinnisvara hind Põhja-Küprosel on tavaliselt ligipääsetavam kui Lõuna-Küprosel. Hinnad võivad oluliselt erineda sõltuvalt asukohast, ehitise uudsusest ja pakutavatest mugavustest.

Populaarsed piirkonnad: Girne (Kyrenia) – maaliline sadamalinn elava õhkkonnaga, paljude restoranide ja kohvikutega, ajaloolise kindlusega ja kaunite randadega. See piirkond on eriti atraktiivne välismaistele kinnisvaraostjatele.

Turismi ja investeerimisvõimalused: Põhja-Küpros pakub investoritele palju võimalusi tänu oma arenenud turismisektorile ja arengupotentsiaalile. Paljud otsivad siit võimalusi lühiajaliste rendiobjektide loomiseks või investeerimiseks kinnisvarasse pikaajalise väärtuse kasvu eesmärgil.

Kuidas sind aitame?

1. Võta ühendust

2. Videokõne/kohtumine Tallinnas

3. Objektide eelvalik internetis

4 . Objektide külastus Hispaanias

5. Ost

PS: Tervet protsessi saab läbida kaugtõestusega

Saada ostusoov