Pirita kinnisvara

Pirita kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Pirital nõustavad sind

DANILA SOPIN

Kirglik, töökas ja pühendunud Danila deviis on: “Olge kannatlikud -

õige tehing leiab alati oma tee.” Seda ise järgides on kliendisõbralik ja väga headele tulemustele orienteeritud maakler aidanud paljudel klientidel teha nende elu parimaid kinnisvaratehinguid. Olgu selleks ülikeerulised läbirääkimised või tehingute edukas lõpuleviimine, siis rahu, ainult rahu - Danila saab hakkama. Te olete heades kätes.

Maakleri isiklikuks lemmikpiirkonnaks Tallinnas on Viimsi. Ehkki ta hoiab end pidevalt kursis kogu turu suundumuste, uuringute ja analüüsidega, on just selle kogukonna elujõud ja kultuuriline mitmekesisus tema jaoks eriti köitev.

Roman Sobtšenko

Olgu kell mis tahes, Roman on alati töölainel. Vahetu olemisega kinnisvaramaakler on töötanud ja tegutsenud erinevatelturgudel  nii Dubais, Balil kui ka Hispaanias, kuid tänaseks on peamisteks piirkondadeks just Tallinn ja Harjumaa. Kui aga kliendile saab kasulik olla, siis pole asukohal mehe jaoks tegelikult nii suurt tähtsust - ta tunneb end igal pool kompetentse ja enesekindlana.

Romanile meeldivad väljakutsed ja konkureerimine igapäevaselt Eesti parimate maakleritega on tema jaoks pigem kompliment. Tema moto on lihtne: kui midagi teha, siis nii, et saaks olla selles parim. Muidu pole mõtet isegi alustada. Oma sõnade järgi käitub mees igapäevaselt ka ise. Tundub, et tulemuslikultem, sest suurepärased töötulemused ja rahulolevad kliendid räägivad iseenda eest. Ja muidugi motiveerivad nii ka Romani püüdlema veel rohkema suunas.

Prestiižne Pirita

Pirita rand, klassikaline Tallinna kilukarbivaade, millest ei saa kunagi küllalt, maalilises ürgorus looklev jõgi, kloostri varemed, jahisadam, Tallinna Teletorn ning Pirita Kloostrimetsa suured võidusõidud. Rallimisi küll enam Pirital ei korraldata, kuid asukoht kihutab sellest hoolimata elus ja aegades edasi. Uuenenud Pirita keskus, palju tervisespordi võimalusi, avaralt avalikke teenuseid, laitmatu heakord ja palju huvi- ning vabaaja tegevusi on vaid pisku, mille üle kohalikud võivad oma kodukandi üle uhked olla. 
Asukoht, mis on igavikuliselt prestiižne, samas olemuselt lihtne – palju päikest, soolakat meretuult ja värskelt lõhnavat männimetsa!

 

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igaljuhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: