Põhja-Tallinna Kinnisvara

Põhja-Tallinna kinnisvara eksperdid aitavad sind kinnisvaraalaste toimingutega. 

Soovid kinnisvara:

Põhja-Tallinnas nõustavad sind

Irina Šavõrina

Irina on hinnatud ja särav kinnisvaramaakler, kes muudab su unistuse tulevasest kodust reaalsuseks. Üheskoos algaval teekonnal oled sa Irina kõrval alati kõigega kursis ning turvaliselt hoitud. Ta jälgib sinu eest kullipilguga kinnisvara pulssi, navigeerib nagu elukogenud kapten elamuhindade tormisel merel ning tüürib sind oskuslikult mööda ohtlikest juriidilistest veealustest karidest. Pärnu, Lasnamäe, Kopli ja Viimsi - neid piirkondi teab naine lausa une pealt, sest need on ta lemmikud. Ütle vaid oma soov!

Irina jaoks on klientide rahulolu kõige tähtsam ja iga õnnestunud tehing päeva tipphetk. Õnnelik klient = õnnelik Irina. Oma hinges on ta maksimalist, täpne, kohusetundlik, aus. Jooga, jooksmine ja suur kirg fotograafia vastu on tal tegelikult ka. Ahjaa, ja muusikat armastab naine väga. Seda kuulab ta tavaliselt olles teel järjekordse kliendi poole. Seepärast ongi ta kohale jõudes alati nii rõõmsas tujus.

JURI GROV

Juri täiendab end erialalselt pea igapäevaselt, kuid suurimaks õpetajaks talle on tegelikult kliendid ja igapäeva olukorrad ise. Jurile on vastukarva igasugune pähe määrimine ja oma töös väldib ta olukorra või hindade ilustamist igal juhul. Klientidega tuleb olla aus ja läbipaistev, osata päriselt kuulata ja nende vajadustest õigesti aru saada - selles on mees kindel.

Maakleri süda kuulub eelkõige kinnisvara ehitamisele ja kohesele müügile. Kuigi Kakumäe, Pirita ja vanalinna piirkonnad pakuvad põnevaid väljakutseid, on mehe hinges esikohal alati Kopli. Ainulaadne asukoht koos erilise atmosfääri ja põneva arhitektuuriga on olnud tema lemmik aastaid. Just seal tunneb ta end kui kala vees. Teistsuguse võnke ja sagedusega Põhja-Tallinn

Kui mitte veel väga ammu oli Põhja-Tallinn linnaosa, kus huilgasid vabrikuviled ja tossasid korstnad, siis nüüd on see vaid mälestus ning 
piirkond on samast vabrikutuhast fööniksina tõusnud. Tänaseks on sellest saanud miljööväärtuslik linnaosa, mida hindavad nii noored pered, loomeinimesed, üldse kõik, kes otsivad idülli kesklinna äärel. Põhja-Tallinn on tuntavalt teistsuguse võnkega ja liigub kahetises rütmis – ühelt poolt  nostalgiline ja retro oma nunnude puust majade ja vanade õunapuu aedadega,  samas ülimoodne – efektsete uusarenduste, nutikalt disainitud linnaruumi, startuppide ja loomelinnakutega.

Kodukohana on Põhja-Tallinn sõbralik. Siin on selgelt tuntav tugev kogukonnatunne. Sama kindel, kui et leiad sealt kindlasti omale uue lemmiku kohviku, pagari või pruulikoja, on ka see, et tänaval võib sulle täitsa tundmatu vastutulija tere öelda.

Millega oleme abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liituda meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Mida meist arvatakse?

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: