Saku valla kinnisvaraturg: talv 2024

Räägime Saku valla kinnisvaraturu hetkeseisust. Millised on korterite, maade ja majade hinnad? Head vaatamist.

5 põhjust, miks soetada kinnisvara talvel?

Talvel, eriti kui on palju lund ja pimedaid päevi, võib kinnisvara ostmise protsess osutuda keeruliseks, sest hoonete ja krundi väljanägemist on raske täpselt hinnata. Samas toob karm talv esile olulised aspektid hoonete puhul, mida võib-olla ei märka kevadel või suvel.

1. Energiasääst ja soojustus

On oluline, et elamispind oleks tõhusalt soojustatud. Soovitan kontrollida energiamärgist, soojustuse kvaliteeti ja akende-uste seisukorda. Jääpurikad, -lilled ja võimalik udusus akendel võivad küll visuaalselt meeldivad olla, kuid need ei anna mingeid positiivseid märke kinnisvara soojapidavusest ega ventilatsioonist.

2. Küttelahendused

Veenduge, et küttesüsteem oleks efektiivne ja korralikult hooldatud. Ahikütte korral peaks müüjal olema olemas korstnapühkija väljastatud akt. Kui kinnisvara on pikka aega müügis olnud, võivad ruumid olla külmad – sel juhul võite julgelt paluda neid enne ülevaatust soojendada. See aitab saada paremat ülevaadet küttesüsteemide seisukorrast ja kodu soojapidavusest.

3. Elektrisüsteem ja Valgustus

Kontrollige hoolikalt elektrisüsteemi seisukorda ning valgustuse efektiivsust. Veenduge, et elektrijuhtmete paigaldus oleks ohutu ja vastaks kehtivatele normidele. Uurige, kas elektrisüsteemis on viimase aja uuendusi ja kontrollige pistikupesade ning lülitite töökorrasolekut. Samuti pöörake tähelepanu valgustusele, sest hästi planeeritud ja funktsioneeriv valgustus mängib olulist rolli mugavuses ja ohutuses.

4. Katus ja Drenaažisüsteemid

Hindamaks maja seisukorda, pöörake erilist tähelepanu katusele ja drenaažisüsteemidele. Kontrollige katuse katte seisukorda, otsides võimalikke lekkeid, pragusid või kahjustusi. Lisaks uurige äravoolusüsteeme, et tagada, et vihmavesi saaks tõhusalt eemaldatud. Hästi toimivad katus ja drenaaž aitavad ennetada niiskuskahjustusi ja säilitada hoone struktuurilist terviklikkust..Hinnake, kui palju need hooldamist vajavad ja kui kerge ning turvaline oleks neid talvel hooldada.

5. Juurdepääs

Ligipääs on võtmeküsimus, eriti talvel. Oluline on hinnata, kuidas saate kinnistule ligi nii hommikustel töösõitudel kui ka laste kooli saatmisel. Samuti tuleks mõelda kiirabile ja päästesõidukite juurdepääsule. Soovitan uurida omavalitsuse lumekoristuse ja tee hoolduse korraldust, et vältida ootamatuid kohustusi pärast maja ostmist. Sel viisil saate tagada sujuva ligipääsu kinnistule igas ilmastikutingimustes.

Saku vallas nõustavad sind

Roman Sobtšenko

Olgu kell mis tahes, Roman on alati töölainel. Vahetu olemisega kinnisvaramaakler on töötanud ja tegutsenud erinevatel turgudel  nii Dubais, Balil kui ka Hispaanias, kuid tänaseks on peamisteks piirkondadeks just Tallinn ja Harjumaa. Kui aga kliendile saab kasulik olla, siis pole asukohal mehe jaoks tegelikult nii suurt tähtsust - ta tunneb end igal pool kompetentse ja enesekindlana.

Romanile meeldivad väljakutsed ja konkureerimine igapäevaselt Eesti parimate maakleritega on tema jaoks pigem kompliment. Tema moto on lihtne: kui midagi teha, siis nii, et saaks olla selles parim. Muidu pole mõtet isegi alustada. Oma sõnade järgi käitub mees igapäevaselt ka ise. Tundub, et tulemuslikult, sest suurepärased töötulemused ja rahulolevad kliendid räägivad iseenda eest. Ja muidugi motiveerivad nii ka Romani püüdlema veel rohkema suunas.

lAURI eSKO

Lauri on usaldusväärse kinnisvaramaakleri maine välja teeninud läbi ausate ja edukate tehingute. 10-aastase kinnisvara investori staažiga mees ei loo kliendile kunagi võltse illusioone. Olgu küsimus hinnas või objektiga seonduvates puudujääkides, pikalt keerutamist ja aja raiskamist ei tule. Lauri võib sel hetkel tunduda kui kuri hunt kolme põrsakese muinasjutust, kes õlgedest ja okstest majakese silmagi pilgutamata pikali puhub. Ei tasu siiski heituda! Jalgpalli armastava ja harrastava maakleri rinnus tuksub soe ja elutark süda. Kui oled valmis nõuandeid kuulda võtma, võid kindel olla, et sama kindlameelselt seisab ta su kõrval ja juhib mängu senikaua, kuniks tehing on edukalt sooritatud ja kostub lõpuvile. Vaid kõige parem tulemus on hea tulemus.

Kuigi Lauri töötab peamiselt Tallinnas, kuulub mehe hing Sauele. Seal tunneb ta iga kivi ja kändu ning oskab kasvõi kohe peast öelda, mis ajaloo ja hinnaga maja on hetkel saadaval aadressiga Kivipõllu 38. Kui Saue vallas temast asjatundlikumat ja professionaalsemat maaklerit leiad, siis näpista ennast. See on ilmselt uni. Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin:

Liitu uudiskirjaga

Mida sulle saadame? 
1. Kinnisvara pakkumisi enne seda, kui nad lähevad avalikult müüki
2. Kinnisvaraturu ülevaateid
3. Kinnisvaraalast infot

Liitu uudiskirjaga

* indicates required

Intuit Mailchimp