TÖÖ MAAKLERINA.
KELLELE JA MIKS?

Selles blogis räägime maakleri tööst. Head lugemist!

JAH, SEESAMA UNIVERSAALNE TÖÖ MAAKLERINA -
KELLELE JA MIKS?

Maa(k)ler (nimisõna) – inimene, kes maalib sinu teekonna sobivaima kinnisvara investeeringuni. 

“On aeg müüa!” jääb netiavarustest tihti silma ja ka iga teise majaseina pealt linnas või nendest väljaspool. 

Traditsiooniline kivisse raiutud karjäärirada ei ole aga ammu enam ainus viis millegi tegemiseks. Kinnisvara valdkond oli küll algselt vaid kogenud müügiinimeste pärusmaaks, kuid sobib nüüdseks ideaalselt ka kodustele emadele ja olemasoleva töökohaga inimestele. 

Kuiv müük on minevik.  

Vaatame, mis siis teeb kinnisvaraturul töötamise niivõrd populaarseks ja miks on tänapäeval maakleritöö sobilik igaühele: 

 

  1. Stereotüübid on purustamiseks

Pildid särava ülikonnaga kinnisvaramaakleritest on minevik. Inimene igatseb autentsust. Nii nagu ei tea Milvi, mis on ühe startup-mindsetiga Kauri igapäevased katsumused, ei tea ka müügimees Ragnar, millega seisab silmitsi üksikemast Maiu. Koostööd aga soovitakse järjest enam teha nendega, kellega on võimalik samastuda ja kes päriselt mõistab. Taoline muutus on avanud ukse igaühele, kes soovib tuua enda rutiini vaheldust ja maakleritööd proovida. 

  1. Paindlikkus ja koormus

Kinnisvara suurim võlu = paindlikkus. On järjest vähem alles neid ameteid, mis nõuavad üheksast viieni rutiini. Ka maaklerid saavad omaenda ajakava ise kujundada. 

Soovid olla täiskohaga maakler? Palun väga! 

Soovid teha osalise koormusega tööd või sul on võimalus panustada vaid õhtuti? Go for it!

  1. Kitsas sihtgrupp on edu alus

Müües kõigile ei müü sa tegelikult kellelegi. Seetõttu on igaüks võimeline olema edukas just enda sihtgrupi suunal tegutsedes ja lüüa laineid oma tutvusringkonnas ja kogukondades. Usaldus on koostöö võti. 

  1. Kastist välja! 

Valdkond õitseb siis, kui suudetakse minna muutustega kaasa ja katsetada teistsugusi lähenemisi. Nii saavadki igasuguseid rolle täitvad inimesed tuua ka kinnisvaraturule värsket õhku ja uuenduslikke konkurentsivõimelisi ideid. 

  1. Õppimine on tehtud lihtsaks

Kinnisvaramaakleri töö ei pea tähendama kohe peadpidi tundmatusse hüppamist. Täna on nii palju paindlikke võimalusi õppimiseks: internet on täis erinevaid kursusi (tasuta ja tasulisi) + on olemas erinevaid pikemaid ja lühemaid koolitusprogramme. Kõik on käegakatsutavas kauguses saadaval igaühele, kes kaalub uut karjäärisuunda. 

  1. Võrgustiku jõud

Võrgustik on kinnisvaramaailmas õnnestumiseks oluline. Needsamad kodused emad, kellel on tugevad sidemed oma kogukonnas, saavad kiiresti luua tugeva potentsiaalsete klientide ja partnerite võrgustiku. Ka olemasolevate töökohtadega inimesed saavad kasutada oma professionaalseid kontakte, et läbi lüüa. 

  1. Tehnoloogia loob võimalusi

Tehnoloogiaareng on muutnud seda, kuidas meile harjumuslikuks saanud maailm toimib. Varustatuna õigete tööriistadega saab kergema vaevaga hallata pakkumisi, suhelda klientidega ja tegeleda turundusega igal pool ja igal ajal. Järjest enam koguvad populaarsust ka digitaalsed kinnisvara tutvustamised. See loob võimaluse hoida aega kokku näitamiste pealt ning olla edukas ka rahulikus tempos toimetades. 

Kui sa oled kunagi unistanud maakleri karjäärist, siis astu sisse! Uksed on pärani lahti!

Meie juures saab töötada ka maaklerina oma põhitöökoha kõrvalt! Kellele ei kuluks lisaraha ära? 

HarjuKV tiimiga liitudes aitame Sind väljaõppega ja anname kätte kõik eeldused soovitud tasemele jõudmiseks! Kirjuta meile info@harjukv.ee või võta ühendust telefonitsi Meelisele +372 526565302.