Kinnisvaramaakler Meelis Ränk

Minu kontaktid:

+372 526 5302
meelis@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Kinnisvara + golf + pidev eneseareng = Meelis. Mees, kelle nimi kinnisvara ringkondades on paljudele tuttav. Olgu tegu eriti keerulise vaidlusega objektil, soovib asjakohast nõu hea sõber või tahaks jagada kõhklusi tulevase koduostu puhul – Meelisel on sinu jaoks aega. Kasvõi golfirajal, see tähendab eriti just seal! Ühes tema lemmikpaigas, kus temaga on tuttavaks saanud mitmedki järgmised kliendid.

Pole piirkonda, millest ta midagi ei tea. Eriti südamelähedane on talle küll just Peetri, kuna on seal peaaegu pool oma elust elanud ja teab iga kivi, puu ning maja lugu. Miks on Meelis kinnisvaramaailmas nii hea? Pidev eneseanalüüs, turuolukorraga kursis hoidmine, mitmekülgne erialane lugemus, lai silmaring ja suur tutvusringkond mängivad selles kindlasti olulist rolli. Kui juurde lisada raugematu huvi oma ala vastu, siis kõik kokku ongi kujundanud teda aastatega järjest mitmekülgsemaks, täpsemaks, pühendunumaks, veel oskuslikumaks inimestetundjaks. Üheks parimaks omal alal.

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

Veiko L.Kesklinn Tallinn
Read More
"Sain Meelise kontakti oma pikaaegselt äripartnerilt, kes oli ülimalt rahul osutatud maaklerteenusega. Tehniline taiplikus, kiire tegutsemine, asjatundlikud nõuanded, professionaalsed fotod ja video. Kogu protsessi vältel sain põhjalikku tagasisidet ning operatiivset infot tehingu kulgemise kohta. Harju Kinnisvara tiim on üks tegus seltskond. Soovitan soojalt."
Peeter ja Iris M.Kristiine Tallinn
Read More
"Oleme Meelisega teinud oma elus mitmeid kinnisvara müüke ning üüre. Oleme ülimalt tänulik kõiksuguste pisidetailide eest, mis on meid alati imestama pannud. Turuteadlik hinnastamine, kindel strateegia, pisiremontide korraldamine, koristamine , ilusad pildid objektist ning kogu selle juures äärmiselt meeldiv ja tähelepanelik suhtlemine. Kindlalt oma valdkonna tipptegija! "
Mirja ja Andres S.Peetri Harjumaa
Read More
"Meie elus tekkis olukord, kus oli vaja korraga, kiiresti ning kasumlikult müüa erinevad objektid, seda kõike erinevates Eesti piirkondades. Meelis tegi konkreetse tegevusplaani, selgitas seda meile detailselt ning aitas selle ellu viia. Oleme talle väga tänulikud. Aitäh"
Previous
Next

Minu publikatsioonid

Mis saab kahe peale ostetud korterist lahutusel ja mis on maakleri roll varjatud puuduste avastamisel?
Oksjonid trepikojas ja ulmelised hinnalipikud on minevik!
Vajadus odavamate üürikorterite järele tundub lõpmatu
Lähivallad tõmbavad noori peresid Tallinnast ära

Võta ühendust

Meelis Ränk

Suhtluskeel: EST, RUS, ENG

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: