Kinnisvaramaakler Veera Makina-Mägi

Minu kontaktid:

+372 5650 5935
veera@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Veera on leidlik, loov, empaatiline ja paindlik. Usalduslikke kliendisuhteid peab 20-aastase müüginõustamise kogemusega maakler kullast kallimaks. Ta usub, et koostöö käigus muutuvad nii maakler kui klient justkui ühe pere liikmeteks, kus omavahelisel mõistmisel ja suhtlemisel on suurepärase tulemuse saavutamisel väga suur roll. Üheskoos leitud kõige nutikamad lahendused on tema argipäev, millest ta kunagi ei väsi. “Kui sul on üks hea maakler, säästad sa kõvasti närve, aega ja raha,” on naine ise veendunud. Õnnelike klientide soovitused sõpradele ja tuttavatele on Veerale tunnustuseks, et ta ise just seda paljudele juba täna on. 

Veera oskab professionaalselt nõustada kõiki kliente üle Eesti. Aga nagu oma viite sõrme tunneb ta just Harku valla, Mustamäe, Nõmme ja Aegviidu piirkondasid. Just sealkandis on möödunud suur osa naise elust. Ja tasub teada: kui sind peaksid huvitama vanaaegsed majad ja talukohad, siis oled täpselt õige inimese leidnud – need on Veera suur kirg ja armastus.

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

KaiLasnamäe Tallinn
Read More
"Tahan südamest tänada Veera Makina-Mägi tema professionaalse ja empaatilise töö eest! Tänu temale oli kogu protsess kiire ja algusest lõpuni hallatud!"
KariinaMustamäe Tallinn
Read More
"Jäime Veera teenusega väga rahule. Veera arvestas meie soove ja hoidis meid alati infoga kursis. Samuti hindan, kui palju säästis see meie enda aega, et valisime Veera endale maakleriks, kes hoolitses kogu suhtluse ja asjaajamise eest. Soovitan kindlasti kinnisvara teemadega Veera poole pöörduda." Kariina
DaiviPõhja-Tallinn Tallinn
Read More
" Veera Makina-Mägil on suurepärane suhtumine - ta tegutseb kiirelt,on täpne ning empaatiline. See on see, mida mina maaklerilt ootan. Soovitan ja kiidan"
Previous
Next

Võta ühendust

Veera Makina-Mägi

Piirkonnad: MustamäeNõmme,  Anija valdHarku valdRapla

Suhtluskeel: EST, RUS, ENG

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: