Kinnisvaramaakler Juri Grov

Minu kontaktid:

+372 5332 6255
juri@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Juri täiendab end erialalselt pea igapäevaselt, kuid suurimaks õpetajaks talle on tegelikult kliendid ja igapäeva olukorrad ise. Jurile on vastukarva igasugune pähe määrimine ja oma töös väldib ta olukorra või hindade ilustamist igal juhul. Klientidega tuleb olla aus ja läbipaistev, osata päriselt kuulata ja nende vajadustest õigesti aru saada – selles on mees kindel.

Maakleri süda kuulub eelkõige kinnisvara ehitamisele ja kohesele müügile. Kuigi Kakumäe, Pirita ja vanalinna piirkonnad pakuvad põnevaid väljakutseid, on mehe hinges esikohal alati Kopli. Ainulaadne asukoht koos erilise atmosfääri ja põneva arhitektuuriga on olnud tema lemmik aastaid. Just seal tunneb ta end kui kala vees. 

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

Berly L.Klient
Read More
"Töö kiire ja korralik. Väga entusiastlik ja kiire reageerimisega maakler. Igale küsimusele on vastus, kas kohe või hiljem. Igati meeldiv ja muhe koostöö."
Silver. PKlient
Read More
"Tegu on oma ala spetsialistiga kindlasti. Selge ja hea suhtleja, kindlameelne ning igal juhul hea kogemus minule kinnisvara müümisel. "
Kristin R.Klient
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Previous
Next

Võta ühendust

Juri Grov

Suhtluskeel: EST, RUS, ENG

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: