Kinnisvaramaakler Lauri Esko

Minu kontaktid:

+372 5373 1177
lauri@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Lauri on usaldusväärse kinnisvaramaakleri maine välja teeninud läbi ausate ja edukate tehingute. 10-aastase kinnisvara investori staažiga mees ei loo kliendile kunagi võltse illusioone. Olgu küsimus hinnas või objektiga seonduvates puudujääkides, pikalt keerutamist ja aja raiskamist ei tule. Lauri võib sel hetkel tunduda kui kuri hunt kolme põrsakese muinasjutust, kes õlgedest ja okstest majakese silmagi pilgutamata pikali puhub. Ei tasu siiski heituda! Jalgpalli armastava ja harrastava maakleri rinnus tuksub soe ja elutark süda. Kui oled valmis nõuandeid kuulda võtma, võid kindel olla, et sama kindlameelselt seisab ta su kõrval ja juhib mängu senikaua, kuniks tehing on edukalt sooritatud ja kostub lõpuvile. Vaid kõige parem tulemus on hea tulemus.

Kuigi Lauri töötab peamiselt Tallinnas, kuulub mehe hing Sauele. Seal tunneb ta iga kivi ja kändu ning oskab kasvõi kohe peast öelda, mis ajaloo ja hinnaga maja on hetkel saadaval aadressiga Kivipõllu 38. Kui Saue vallas temast asjatundlikumat ja professionaalsemat maaklerit leiad, siis näpista ennast. See on ilmselt uni. 

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

Piia T.Saue
Read More
“Kui otsustasin oma korteri müüa, asusin otsima kinnisvaramaaklerit. Alustasin suurematest ettevõtetest, kuid kuna silma jäi kinnisvaramaakler Lauri reklaam, kirjutasin ka temale. Mujalt sain küll kiirelt vastuse, kõne, komisjoni prognoosi ning “kõige tähtsama” ainuesindaja lepingu, siis Lauri ütles “väga hea, vaatame üle ja müüme maha”. Asjad läksid nii kiiresti käima, et mul jäi üle vaid kõvasti kinni hoida, et tuul ära ei viiks. Müügi ajal sain alati piisavalt tagasisidet ning infot nii korteri kui ka turuolukorra kohta. Mis aga kõige olulisem – korter sai müüdud ajaga, mida prognoosisid tähtsate paberite peal teised ettevõtted, kuid summa eest, mida nemad ei pakkunud isegi alustuseks. Lauri on hea suhtleja, sõbralik, asjatundlik, temaga on lihtne. Soovitan! “
Jaanus K.Laagri
Read More
"Tahan sind tõesti tunnustada abi eest korteri müügil. Sa oskasid näha müügis neid võimalusi, mida teised ei märganud ega tunnetanud. Sa olid täpne, kiire ja mis peamine - enesekindel. Kõik mis lubasid, sa tegid ja tegid õigeaegselt ja sa uskusid kohe algusest peale."
Kristin R.Saku
Read More
Aitäh kiire ja positiivse kinnisvaramüügi kogemuse eest! Kogu protsess oli minu jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja ei olnud vajadust ise midagi organiseerida. Tekkinud küsimuste vastused ja nõuanded olid igati professionaalsed ja põhjendatud.
Svea .R.Haabersti
Read More
"Olen väga tänulik Harju Kinnisvara ja eriti Lauri Eskole tehtud töö eest. Lauri on väga abivalmis ja oma ala asjatundja. Sain head soovitused tulemuslikuks müügiks. Kaks kinnistut sai müüdud palju kõrgemate hindadega, kui olin eeldanud. Olen juba soovitanud Lauri Eskot oma tuttavatele ja ka ise järgmine kord kindlasti pöördun tema poole. Südamlikud tänud Sulle, Lauri!"
Previous
Next

Minu publikatsioonid

Harju kinnisvara tutvustus raadios
Podcast: KinnisvaraHAI
Kinnisvara Hispaanias
Kuidas kaotati 50000?
Kinnisvaraturu ülevaade: Viimsi vald
Kinnisvaraturu ülevaade: Keila linn
Kinnisvaraturg talv 2024
Saue valla kinnisvaraturu ülevaade
Millele pöörata tähelepanu kinnisvara müümisel?
Harku valla kinnisvaraturg
Kristiine kinnisvara
Kuidas kaotati 50000?

Võta ühendust

Lauri Esko

Suhtluskeel: EST, ENG

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: