Kinnisvaramaakler Stefan Tšendei

Minu kontaktid:

+372 5804 4249
stefan@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Kinnisvaramaakler Stefan on mees nagu orkester ja multitalent. Omades pikka 20-aastast kogemust jalgpallis toob ta kaasa meeskonnamängu oskuse ja tulemusele orienteerituse.

Tema teine suur armastus ja kirg on fotograafia – eriti kinnisvara fotograafia. Stefan on veendunud, et oskuslikud ülesvõtted läbi asjatundliku silma toovad välja iga kliendi kinnisvara tugevused ja näitavad objekti hinge ning isikupärast iseloomu. Just sellised, mis tekitavad emotsioone, huvi saada veelgi rohkem teada maalilise maamaja või eksklusiivse penthouse kohta. Tuleb vaid osata need õiged kohad üles leida ja pildile saada!

Stefan on ka suur raamatuhuviline. On ju kinnisvara tehingudki tegelikult nagu üks lugu, millel on konkreetne algus ja loodetavasti ka õnnelik lõpp. Selleks, et midagi erinevate emakeeltega klientidega suheldes tõlkes kaduma ei läheks, räägib mees vabalt eesti, inglise ja vene keeles. Ta on kinnisvaramaakler, kes leiab sulle väga hea kodu. Räägitakse,et lausa nii hea, et ilmselt esimene inimene, kelle sa endale soolaleivale kutsud.

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

Einar L.Mustamäe Tallinn
Read More
"Väga tegus ning professionaalne maakler. Protsess oli sujuv ning teenus vastas meie ootustele. Aitäh!"
Pille L.Haabersti Tallinn
Read More
"Suur tänu Harju KV´le ning eraldi tänu Stefanile, et olid suureks abiks minu korteri müügil. Soovitan kindlasti oma sõpradele. "
Sander P.Kristiine
Read More
"Aitäh Andre! Muretsesin, et korteri üürimisega läheb palju aega ning kogu protsess oli minu jaoks esmakordne , kuid tänu sinule saime korteri kenasti ja üllatavalt kiiresti üürile antud."
Previous
Next

Võta ühendust

Stefan Tšendei

Suhtluskeel: EST, RUS, ENG

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: