Kinnisvaramaakler Irina Shavõrina

Minu kontaktid:

+372 524 9580
irina@harjukv.ee

Mida minust räägitakse?

Irina on hinnatud ja särav kinnisvaramaakler, kes muudab su unistuse tulevasest kodust reaalsuseks. Üheskoos algaval teekonnal oled sa Irina kõrval alati kõigega kursis ning turvaliselt hoitud. Ta jälgib sinu eest kullipilguga kinnisvara pulssi, navigeerib nagu elukogenud kapten elamuhindade tormisel merel ning tüürib sind oskuslikult mööda ohtlikest juriidilistest veealustest karidest. Pärnu, Lasnamäe, Kopli ja Viimsi – neid piirkondi teab naine lausa une pealt, sest need on ta lemmikud. Ütle vaid oma soov!

Irina jaoks on klientide rahulolu kõige tähtsam ja iga õnnestunud tehing päeva tipphetk. Õnnelik klient = õnnelik Irina. Oma hinges on ta maksimalist, täpne, kohusetundlik, aus. Jooga, jooksmine ja suur kirg fotograafia vastu on tal tegelikult ka. Ahjaa, ja muusikat armastab naine väga. Seda kuulab ta tavaliselt olles teel järjekordse kliendi poole. Seepärast ongi ta kohale jõudes alati nii rõõmsas tujus.

Millega olen abiks?

Aitame kinnisvara müüa

Koos Harju Kinnisvaraga toome sulle parima turuhinna ning tegeleme kõikide müüki puudutavate küsimustega. Tasud alles siis, kui kinnisvara on müüdud!

Aitame kinnisvara osta

Koos Harju Kinnisvaraga leiame vastavalt sinu vajadustele sobiva kodu. Liitu meie ostulistiga - saad infot kodude kohta enne seda, kui need jõuavad portaalidesse.

Aitame leida üürniku

Koos Harju Kinnisvaraga aitame üüripinda hinnastada ning anname soovitusi selleks, mis tõstaks üüritulu. Kontrollime üürniku tausta ning teeme koostööd RendIN platvormiga.

Klientide tagasiside

Kogemuslood

OksanaLasnamäe Tallinn
Read More
"Sa oled kõige parem maakler! Tõeline professionaal! Suur tänu sinule! "
ViktoriaLasnamäe Tallinn
Read More
Suurepärane professionaal individuaalse lähenemisega igale kliendile. Väga lihtne töötada, leiab alati lahenduse igale müügiga seotud probleemile. Teeb kogu klientide leidmisega seotud töö sinu eest - algusest lõpuni !Professionaalne. Suurepärane korduv töökogemus!
Marika Tallinna kesklinn
Read More
"Olin pakutud teenusega väga rahul. Maakler tegi minu elu kordades lihtsamaks. "
AllarLasnamäe Tallinn
Read More
"Maakler tegi oma tööd suurepäraselt! "
LjudmillaTallinn
Read More
Väga hea maakler: korrektne, täpne, aus, alati on kättesaadav. Olen tema tööga väga rahul ning kindlasti soovitan ka teistele tuttavatele.
Previous
Next

Minu publikatsioonid

Suvilad 2023
Maardu kinnisvaraturu ülevaade III kvartal 2023
Maardu 2022

Võta ühendust

Irina Shavõrina

Suhtluskeel: EST, RUS, ENG

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Soovin: